Anglijā dzīvojošs latvietis par sevi nav devis ziņu mēnešiem… Ģimene lūdz palīdzību!

3 komentāri
Anglijā dzīvojošs latvietis par sevi nav devis ziņu mēnešiem… Ģimene lūdz palīdzību!
Foto: No Facebook arhīva

Kāda Lielbritānijā dzīvojoša latvieša māsa ir noraizējusies par sava brāļa pēkšņo pazušanu. Viņš par sevi nav devis ziņas jau vairākus mēnešus un viņa ģimene ir noraizējusies.

Vīrietis pēdējos trīs gadus ir dzīvojis Lielbritānijā. Pēdējā zināmā atrašanās vieta ir Northemptona. “Nav sazinājies ar mani kopš 2015. gada jūnija, sociālajos tīklos un ar draugiem un paziņām nav komunicējis kopš 2015. gada 30. septembra,” raksta satrauktā māsa.

Vīrieša pazīmes pazīmes: 33 gadi, vidējas miesas būves, augums ap 180 centimetriem, gaiši īsi mati, kas priekšā sākuši atkāpties, zilas acis. Vairāk komunicē krievvalodīgo vidē, brīvi runā krieviski, latviski (ar latgalisku akcentu), labi runā angliski.

Foto

Ikviens, kurš ar Andreju ir komunicējis pēc 2015. gada 30. septembra vai viņa rīcībā ir jebkādas ziņas par atrašanās vietu tiek aicināts ziņot viņa māsai Inesei Kočanei uz numuru 29274797 vai arī sociālos tīklos.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl