3 komentāri
Anglijā dzīvojošs latvietis par sevi nav devis ziņu mēnešiem… Ģimene lūdz palīdzību!
Foto: No Facebook arhīva

Kāda Lielbritānijā dzīvojoša latvieša māsa ir noraizējusies par sava brāļa pēkšņo pazušanu. Viņš par sevi nav devis ziņas jau vairākus mēnešus un viņa ģimene ir noraizējusies.

Vīrietis pēdējos trīs gadus ir dzīvojis Lielbritānijā. Pēdējā zināmā atrašanās vieta ir Northemptona. “Nav sazinājies ar mani kopš 2015. gada jūnija, sociālajos tīklos un ar draugiem un paziņām nav komunicējis kopš 2015. gada 30. septembra,” raksta satrauktā māsa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vīrieša pazīmes pazīmes: 33 gadi, vidējas miesas būves, augums ap 180 centimetriem, gaiši īsi mati, kas priekšā sākuši atkāpties, zilas acis. Vairāk komunicē krievvalodīgo vidē, brīvi runā krieviski, latviski (ar latgalisku akcentu), labi runā angliski.

Foto

Ikviens, kurš ar Andreju ir komunicējis pēc 2015. gada 30. septembra vai viņa rīcībā ir jebkādas ziņas par atrašanās vietu tiek aicināts ziņot viņa māsai Inesei Kočanei uz numuru 29274797 vai arī sociālos tīklos.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl