3 komentāri
Andris Kivičs sniegs koncertu maznodrošināto ģimeņu bērniem
Mūziķis Andris Kivičs. (Foto: LETA)

Biedrība Reāls piedzīvojums 29. martā plkst. 12.00 organizē bezmaksas Lieldienu pasākumu bērnunamu, maznodrošināto, trūcīgo un daudzbērnu ģimeņu bērniem. Pasākumu atklās mūziķis Andris Kivičs.

Pasākums norisināsies Rīgā, Skolas ielā 6, Ebreju biedrības namā. Tur vienkopus pulcēsies bērni no bērnu namiem un dažādu Latvijas pašvaldību maznodrošināto, trūcīgo un daudzbērnu ģimenēm. Kopumā pasākumā piedalīsies aptuveni 300 dalībnieki. Tāpat Lieldienu labdarības pasākuma ietvaros norisināsies izrāde Lieldienas Čučumuižā. Tostarp ikvienam būs iespēja iemēģināt savu roku olu ripināšanas un citās tematiskās aktivitātēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Biedrība Reāls piedzīvojums aicina labdarības pasākumos iesaistīties arī citus uzņēmumus, organizācijas un interesentus, ziedojot bērniem saldumu paciņas – cepumus, konfektes, augļus, sulas un citus saldumus, biļetes uz pasākumiem (teātris, cirks, muzejs, akvaparks u. tml.), veicot finansiālu ziedojumu vai nodrošinot citas dāvanas, kas sasildīs un iepriecinās mazās sirsniņas. Vairāk informācijas par iespēju ziedot ir te!

Biedrības Reāls piedzīvojums organizētajos labdarības, publiskajos un sabiedriskajos pasākumos kopš 2010. gada bez maksas ir piedalījušies jau turpat 18 tūkst. dalībnieku.

TOP komentāri

 • Guntis
  0 0 0

  Guntis

  Mēs ar ģimeni arī būsim un būsim priecīgi, ja andris uzdiedās un bērni redzēs labu leļū teātri!
 • Jānis- Piebalga
  0 0 0

  Jānis- Piebalga

  Uzskatu, ka katram ir jādod iespēja aplicināt sevi un apliecināt, ka Jūsu teiktais nebūs taisnība! Lai Jums jauka diena!
 • jefins

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl