Andris Bulis un Daumants Dreiškens “Labestības dienas” zvanu centrā sacenšas sportiskā izaicinājumā

Pievienot komentāru
Andris Bulis un Daumants Dreiškens “Labestības dienas” zvanu centrā sacenšas sportiskā izaicinājumā
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

Rosība, sirsnība un neliels azarts – tas šonedēļ ik vakaru vērojams labdarības akcijas “Labestības diena” zvanu centrā, kur uz ziedotāju zvaniem atbild divas zvaigžņu komandas.

“Labestības dienas” īpašajā zvanu centrā ikvienam ir iespējams sazvanīt divas Latvijā populāru un iemīļotu personību komandas, kuras piedalās dažādos izaicinājumos, lai piepildītu mazo bērnu lielos sapņus. Izaicinājumos iesaistās arī TV3 ziņu dienesta ētera personības.

Ceturtdienas vakarā zvaigžņu komandā apvienojās Andris Bulis, Baiba Sipeniece-Gavare un Māris Bezmers, savukārt otrā – Daumants Dreiškens, Māra Mennika un Normunds Rutulis.

Slavenības ne tikai mērojas spēkiem un atjautībā, bet izaicina arī cits citu, lai iegūtu lielāko ziedojumu summu. Tā piemēram, Andris Bulis un Daumants Dreiškens sacentās, kurš visilgāk uz vienas kājas spēj noturēties uz balansa spilvena.

Tikmēr TV3 Laika ziņu vadītājs Kristaps Tālbergs tiešajā ēterā pieņēma “Labestības dienas” zvanu centra izaicināju un pierādīja, ka var paveikt divus darbus vienlaicīgi – lasīt laika ziņas un vienlaicīgi uzspēlēt basketbolu.

Savukārt vakara noslēgumā zvanu centra viesi izaicināja cits citu.

Zvanu centra nedēļas noslēgumā – 31. maijā plkst. 20.00 kanālos TV3 un TV3 Life būs skatāms sirsnīgais akcijas koncerts, kuru vadīs Kristīne Garklāva un Kristaps Rasims. Koncertā piedalīsies un bērnu sapņus palīdzēs piepildīt mūziķi Intars Busulis un Reinis Sējāns, Dons, Markus Riva un Dināra Rudāne, Elīna Gluzunova, grupas “Tautumeitas”, “Astro’n’out”,  “Sudden Lights”, “Bez PVN”, “Carnival Youth”, “DAGAMBA”, kā arī daudzi citi mākslinieki.

Par ”Labestības dienu”

Kanāla TV3, Bērnu slimnīcas fonda un veikalu tīkla ”Rimi” labdarības akcija ”Labestības diena” norisinās no 27. aprīļa līdz 28. jūnijam. Akcija aicina piepildīt bērnu sapņus – dzīvot pilnvērtīgu un laimīgu dzīvi akcijas vēstnešiem – Jurim (6 gadi, Bērnu cerebrālā trieka), Robertam (8 gadi, 1. tipa cukura diabēts), Elizabetei (8, gadi, Bērnu cerebrālā trieka), Montai (10 gadi, Artogripoze) un vēl 44 bērniem visā Latvijā, kuru palīdzībai ir nepieciešami 135 000 eiro.

Ziedošanas iespējas

Ziedot akcijai var, zvanot pa tālruni 90006869 (maksa par vienu zvanu – 4, 27 EUR), projekta mājas lapā labestibasdiena.lv, ”Rimi” veikalu ziedojumu kastītēs, ziedojot uzkrāto ”Mans Rimi” naudu, kā arī iegādājoties kādu no īpašajiem piegādātāju akcijas produktiem ”Rimi” veikalos.