Andris Buiķis paziņo par izstāšanos no partijas “Vienotība”

Komentāri
Andris Buiķis paziņo par izstāšanos no partijas “Vienotība”
Foto: LETA

No partijas “Vienotība” nolēmis izstāties profesors Andris Buiķis. Tam, kā norāda pats profesors, par iemeslu kalpojusi “Vienotības” vadības attieksme, jo bez paša profesora ziņas televīzijā tika paziņots, ka Buiķis esot nolēmis nekandidēt nākamajās Saeimas vēlēšanās.

Andra Buiķa paziņojums:

“Lielā mērā mani uzskati sakrīt ar to, ko pirms dažām dienām paziņoja Ingūna Rībena un Janīna Kursīte. Lai gan arī līdz manīm bija nonākušas ziņas, ka partijas “augšas” plāno “rindu tīrīšanu”, lai atbrīvotos no neērtiem deputātiem, es nepievērsu tām pienācīgu vērību, jo biju naivi iedomājies, ka 4 gadus godprātīgi pildot deputāta pienākumus, partijas vadība mani vismaz ar kādu teikumu brīdinās, pirms televīzijā, bez manas ziņas paziņos, ka es it kā esmu nolēmis atgriezties akadēmiskajā vidē un nekandidēt nākamās Saeimas vēlēšanās. Zinātniskajā un pedagoģiskajā vidē esmu strādājis aptuveni pusgadsimtu, un ar tik pazemojošu attieksmi, kādu šobrīd demonstrē partijas vadība, nespēju samierināties. Tā ir neglīta manipulācija, necieņa un nodevība ne tikai pret mani, bet arī pret jebkuru partijas biedru, tādēļ nevaru turpināt būt partijā, jo neredzu, ka ”Vienotības” vadībā pārskatāmā periodā kaut kas mainīsies, un nespēju strādāt pēc principa “apēd vai apēdīs tevi”, bet vienmēr esmu tiecies uz cieņpilnu kopdarbu.”

75 gadus vecais Andris Buiķis, kurš bija 10. un 11. Saeimas deputāts, pirms pievērsies politikai strādāja Latvijas Universitātē, kur bijis profesors matemātiskās modelēšanas apakšnozarē, kā arī Matemātikas un informātikas institūta Matemātisko tehnoloģiju laboratorijas vadītājs un vadošais pētnieks.

Arī Saeimas deputātes Ingūna Rībena un Janīna Kursīte-Pakule nolēmušas izstāties no partijas “Vienotība”.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl