Komentāri
Andris Bērziņš vēl gaišas domas un saticību, Laimdota Straujuma būt uzņēmīgākiem
(Foto: LETA)

Jaungada apsveikuma runā Latvijas iedzīvotājiem valsts prezidents Andris Bērziņš vēlēja ik katram Latvijas iedzīvotājam nākamajā gadā gaišas domas, saticību un mīlestību ģimenē. Savukārt Ministru prezidente norādīja uz Latvijas nozīmīgo lomu, kļūstot par Eiropas Savienības prezidējošo valsti, un vēl noticēt sev un realizēt savas ieceres.

Andris Bērziņš, pavisam īsā un kodolīgā uzrunā novēlēja Latvijas iedzīvotājiem, lai šis, 2015. gads būtu labāks par iepriekšējo. “Laimīgu Jauno gadu!” uzsauca Andris Bērziņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Laimdota Straujuma aicināja Latvijas iedzīvotājus būt daudz uzņēmīgākus, noticēt saviem spēkiem un realizēt savas ieceres. Tāpat viņa aicināja būt līdzatbildīgiem pret valsti un neaizmirst, ka tieši nodokļu nomaksāšana ir katra līdzcilvēka artava stiprā  Latvijā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl