Aminata sestdien uzstāsies Eirovīzijas finālā

0 Komentāru
Aminata sestdien uzstāsies Eirovīzijas finālā
Foto: Vyacheslav Prokofyev/TASS/SCANPIX

Kā jau mēs visi klusībā pie sevis cerējām un zinājām – Aminata ir pārvarējusi pusfinālu! AMINATA SESTDIEN UZSTĀSIES FINĀLĀ. Urāaaaaa! Aminata ir malacis!

Balsojumā par to, kas piedalīsies finālā sestdien, šovakar piedalījās 21 valsts. Bez Aminatas tālāk tika arī mūsu kaimiņi lietuvieši, kā arī Azerbaidžāna, Kipra, Izraēla, Melnkalne, Norvēģija, Polija, Slovēnija un Zviedrija.

Tas, ka Aminata varētu tikt tālāk, jau kļuva skaidrs pēc viņas uzstāšanās un Eirovīzijas skatītāju ierakstiem tviterī. Un ne tikai  – par Aminatu ļoti atzinīgi izteicās pat tik atturīgs medijs kā britu BBC. Simtiem ierakstu tviterī liecināja – Aminata ir sasodīti laba! Sasodīti!

Ja puslīdz droši bija zināms, ka Aminata iekļūs finālā, intriga saglabājās – kuru vietu Aminata ieņems pusfinālā. Un tam arī ir nozīme – tā mēs varam zīmēt sapņu pilis par finālu.

Uzstāšanās

Simtiem Eirovīzijas skatītāju gan Latvijā, gan citās Eiropas valstīs par Aminatas sniegumu sajūsminājās uzreiz pēc viņas jaudīgā priekšnesuma un nekautrējās bārstīt komplimentus.

Savukārt mūsu tautieši ārzemēs vēstīja, ka atbalstījuši Aminatu! Malači!

Jāsaka, ka emocijas uz šo pusfinālu bija nudien sakāpinātas ne tikai skatītāju, bet arī mediju vidū. Tā, piemēram, Latvijas interneta grands Delfi rakstīja, ka šovakar ir izšķīries Latvijas liktenis. Jāmierina Delfi – pateicoties Aminatas izcilajam priekšnesumam – mūsu liktenis ir glābts! Aminatai paldies!

Foto: ekrānšāviņš

Foto: ekrānšāviņš

Foto

Dziesmas videoklips

0 Komentāru