Komentāri

Daži vienkārši padomi, kā kļūt par miljonāru! Grāmatas ar šādiem un līdzīgiem nosaukumiem ir starp lasītākajām pasaulē, jo nav noslēpums – ikvienam gribas ieklausīties veiksmīgo un bagāto padomos ceļā uz panākumiem arī savā dzīvē. Taču Latvijā līdz šim tādu grāmatu nebija. Tagad šī “kļūda” labota, un grāmatas autors cer, ka no tās iedvesmosies vidusskolēni, kuri vēl tikai izvēlas savu nākotnes ceļu.

Šī ir jau otrā Kārļa Ozola grāmata, kas veltīta tieši Latvijas biznesa videi un cilvēkiem, kuriem izdevies tajā gūt panākumus. Šķiet savādi, bet pasaulē tik populārā veiksmes formulu niša, kas allaž izpelnās bestselleru statusu, Latvijā līdz šim bijusi tukša.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī paši uzņēmēji stāsta, ka iedvesmai lasījuši Apple izveidotāja Stīva Džobsa vai Virgin milža Ričarda Brensona padomus, taču jāatzīst – viņu pieredze tomēr bijusi tik unikāla, ka tā uztverama gandrīz kā daiļliteratūra bez reāla pielietojuma dzīvē.

Grāmatas atvēršanas ceremonijā valda smiekli un pacilājoša gaisotne. No pavisam simts savas jomas veiksminiekiem klāt gan ir mazāk nekā puse, un tas ļauj pajokot – tas tāpēc, ka viņi ir pārāk aizņemti būt veiksmīgiem. Padomus devuši pieredzējuši uzņēmēji, kā ēdināšanas ķēdes dibinātājs Gunārs Ķirsons un LMT vadītājs Juris Binde, tā arī vēl vidusskolēni un start-up autori.

Uz jautājumu, cik viegli ir būt uzņēmējam Latvijā, grāmatā pieminētie gan izsakās piesardzīgi. Viegli nav. Citādi katrs būtu uzņēmējs. Drēbju tirdziņa Andele Mandele saimniece pat smej – labi vien ir, ka neko daudz par biznesu nebija zinājusi. Citādi nobītos un neķertos klāt.

Mecenāts Vilis Vītols, kurš padomu grāmatā dod pats pirmais, un tas skan ”Tiecies pēc materiālas labklājības!” aizstāv Latvijas biznesa vidi. Iespēju ir vairāk nekā šķēršļu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl