Amatu pametušais Truksnis pašvaldību vēlēšanās plāno cīnīties par Jūrmalas mēra krēslu

0 Komentāru
Amatu pametušais Truksnis pašvaldību vēlēšanās plāno cīnīties par Jūrmalas mēra krēslu
Foto: F64

Kārtējā varas maiņa Jūrmalā. Brīvprātīgi kūrortpilsētas mēra krēslu pametis Gatis Truksnis, bet viņa vietu ieņēmusi līdzšinējā mēra vietniece, partijas biedre Rita Sproģe.

Pret Sproģes ievēlēšanu amatā balsoja tikai divi partijas “Tev, Jūrmala” deputāti, pārējie 12 deputāti balsoja par Trukšņa izvirzīto Sproģes kandidatūru. Savukārt par Jūrmalas domes priekšsēdētāja vietnieku tika ievēlēts Zaļo un zemnieku savienības pārstāvis Jānis Lediņš.

Sproģe pēc ievēlēšanas amatā solīja, ka domes darbā krasas pārmaiņas nebūs, tikšot turpināti un pabeigti jau iesāktie darbi: “Krasas izmaiņas nevajadzētu izvērst, jo darbs šo gadu garumā ir bijis ļoti labs, piestrādāt vajadzētu pie tā, ka mēs esam pilsēta ar kurortoloģijas pieskaņu, vairāk vajadzētu šajā jomā domāt.”

Tikmēr Truksnis pēc sēdes nāca klajā ar paziņojumu, ka pēc nesen notikušās pārvēlēšanas amatā ir paguvis paveikt daudz darbu pilsētas labā, taču nedaudz sašķobījusies viņa veselība. Viņš turpinās strādāt kā pašvaldības ierindas deputāts, lai jūnijā gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās ar jaunu sparu varētu startēt uz Jūrmalas mēra krēslu.

“Šos atlikušos nu jau pat ne pusgadu, četrus mēnešus, kas atlikuši līdz nākamajām pašvaldību vēlēšanām, turpināšu darbu šai mūsu komandā, kas, manuprāt, ir ļoti laba, nebijusi komanda Jūrmalas pilsētas vēsturē kā ierindas deputāts uzkrāšu spēkus, jaunas idejas, lai ar pilnu pārliecību varētu kā Jūrmalas mēra amata kandidāts startēt nākamajās vēlēšanās,” teica Truksnis.

Pēc sava paziņojuma Truksnis atteicās atbildēt uz žurnālistu jautājumiem un steidzās pamest domes telpas. Viņš nesniedza skaidru atbildi, vai atkāpies no mēra amata, lai netiktu izslēgts no Latvijas Zaļās partijas un varētu no tās startēt gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās. Tikmēr Latvijas Zaļās partijas dome šodien lemj, vai Truksnis saglabās Zaļo un zemnieku savienībā ietilpstošās Latvijas Zaļo partijas biedra statusu.

Video: LNT Ziņas

0 Komentāru