Komentāri

Šonedēļ noslēdzas projekts “Meistars 21. gadsimtā”, kura laikā astoņi talantīgi tautas amatu meistari praktiskās nodarbībās apguvuši saziņai un savu izstrādājumu veiksmīgai pārdošanai nepieciešamās digitālās prasmes.

LNT raidījumā “900 sekundes” viesojās viena no šā projekta dalībniecēm – liepājniece Ilze Vainovska, kura rotās un amuletos iemezglo pašas ķertus “dzintarus”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ilze Vainovska
Amatniece

Liepājnieki ķer dzintarus. Minimums ir nepieciešami gumijas zābaki un ķesele. Protams, jāzina, kurā vietā un laikā var iet ķert. Mani amuleti saucas “Noķerts Liepājā”. Ja gribas kaut ko lielāku, kas ikdienā varētu gan pasargāt, gan skaisti izskatīties – tos dzintarus ķer, savādāk nākamais vilnis var paņemt atpakaļ. Pludmalē vairāk spīd mazie akmentiņi, kas ir nogludināti un slapji – viņi ļoti skaisti spīd.

Kā vienu no ieguvumiem dalībai projektā, amatniece min to, ka projekts licis saprast, kas ir viņas konkurenti.

Plašāk skatieties liepājnieces Ilzes Vainovskas intervijā ar raidījumu “900 sekundes”!

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl