Komentāri

Šonedēļ noslēdzas projekts “Meistars 21. gadsimtā”, kura laikā astoņi talantīgi tautas amatu meistari praktiskās nodarbībās apguvuši saziņai un savu izstrādājumu veiksmīgai pārdošanai nepieciešamās digitālās prasmes.

LNT raidījumā “900 sekundes” viesojās viena no šā projekta dalībniecēm – liepājniece Ilze Vainovska, kura rotās un amuletos iemezglo pašas ķertus “dzintarus”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ilze Vainovska
Amatniece

Liepājnieki ķer dzintarus. Minimums ir nepieciešami gumijas zābaki un ķesele. Protams, jāzina, kurā vietā un laikā var iet ķert. Mani amuleti saucas “Noķerts Liepājā”. Ja gribas kaut ko lielāku, kas ikdienā varētu gan pasargāt, gan skaisti izskatīties – tos dzintarus ķer, savādāk nākamais vilnis var paņemt atpakaļ. Pludmalē vairāk spīd mazie akmentiņi, kas ir nogludināti un slapji – viņi ļoti skaisti spīd.

Kā vienu no ieguvumiem dalībai projektā, amatniece min to, ka projekts licis saprast, kas ir viņas konkurenti.

Plašāk skatieties liepājnieces Ilzes Vainovskas intervijā ar raidījumu “900 sekundes”!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl