Alūksnē par fiktīvu vakcināciju aizturēta ģimenes ārstes māsiņa

35 komentāri
Alūksnē par fiktīvu vakcināciju aizturēta ģimenes ārstes māsiņa
Attēlam ir ilustratīva nozīme. (AFP/SCANPIX)

Alūksnes primārās veselības aprūpes centrā šonedēļ ieradusies policija, kas par fiktīvu vakcināciju aizturējusi kādas ģimenes ārstes māsiņu.

Poliklīnikas vadītājs Rolands Puriņš portālam “TvNet” apstiprinājis, ka iestādē šonedēļ viesojušies tiesībsargājošo iestāžu pārstāvji, taču viņš nevēlējies atklāt, kuras ģimenes ārstes māsiņa aizturēta.

Valsts policija:

“Nevaram komentēt Jūsu rīcībā esošo informāciju. Bet, kā jau esam publiski minējuši, saistībā ar iespējamu fiktīvu vakcināciju pret Covid-19 Valsts policijas lietvedībā ir vairāki kriminālprocesi, kā arī ir uzsāktas vairākas resoriskās pārbaudes, informācija tiek rūpīgi pārbaudīta. Šobrīd no plašākiem komentāriem saistībā ar policijas darbībām atturamies.”

Neoficiāli avoti “Tvnet” informējuši, ka aizturētā māsiņa rīkojusies uz savu roku un ģimenes ārste, kuras vadībā viņa strādā, neesot bijusi iesaistīta vakcinācijas fakta imitācijā un arī neesot bijusi par to informēta.

No vairākiem Alūksnes iedzīvotājiem esot saņemtas identiskas norādes par vienu konkrētu ģimenes ārsti un viņas māsiņu, tomēr sazināties ar viņu portālam neesot izdevies, tāpat vēsta portāls.

Valsts policija iepriekš informēja, ka saistībā ar iespējamu fiktīvu vakcināciju pret Covid-19 tās lietvedībā ir vairāki kriminālprocesi, kā arī ir sāktas vairākas resoriskās pārbaudes. No plašākiem komentāriem policija pagaidām atturas.

Neoficiāli izskanējis, ka policija viesojusies arī Alūksnes slimnīcā, taču šim faktam apstiprinājuma pagaidām neesot.

35 komentāri