Algu izaugsmes rādītāji Latvijā – ļoti zemi, saka Eiropas Arodbiedrību konfederācijas vadītāja

3 komentāri

Latvijā algu izaugsmes rādītāji šobrīd ir ļoti zemi, LNT raidījumā 900 sekundes atzina Eiropas Arodbiedrību konfederācijas vadītāja Bernadeta Segola.

“Algas Latvijā ir ļoti zemas. Īpaši minimālā alga ir ļoti maza, un izaugsmes rādītāji ir ļoti zemi, tāpēc nabadzības risks ir ļoti augsts,” sacīja B. Segola.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņojām, ka nesen veikts pētījums par pašreiz strādājošo Baltijas valstu iedzīvotāju pensijām vecumdienās, atklāj diezgan bēdīgu ainu – ļoti daudzi cilvēki nav gatavi pensijas vecumam – sociālās iemaksas tiek veiktas tikai no minimālās algas, bet citus uzkrājumus cilvēki neveido. Līdz ar to gandrīz puse jeb 43% no ekonomiski aktīvajiem iedzīvotājiem nākotnē būs pakļauti nabadzības riskam.

TOP komentāri

 • lolita
  +8 +8 0

  lolita

  Pareizi,no ka , lai iekrajam? Turigakie var iekrat, bet mes nabagi, no ka? Man invaliditates pensija 84 eiro un viram pensija 270 eiro. Visi maksajumi janomaksa un ,kas paliek pari? Vel no sa gada katru gadu jaiziet rehabilitacija prieks invaliditates komisijas. Par kadu naudu/ Bet tas jau nevienam neinterese. Zales ar japerk. Ja, redz dzivojam uz nabadzibas limena un grib, lai vel ko iekrajam!
  Tadel brauc ara un pamet Latviju, jo seit vairs nakotni jaunie neredz. Butu valdibai jakaunas,bet ,kur , nu. Galvenais,lai pasiem maki butu pilni un vederi pieesti!
 • Iveta
  +7 +7 0

  Iveta

  No kā lai veido uzkrājumus, ja ar saņemto minimālo algu knapi var izvilkt dzīvi. Turklāt mēs vēl tie pāris palikušie Dzimtenes patrioti, kuri nav devušies plašajā pasaulē, ar saviem samaksātajiem nodokļiem uzturam valsti, maksājam pensijas (lai arī mazas) to cilvēku vecākiem, kuri bez kreņķiem dzīvo citās ES valstīs. Domāju, ka valstij būtu jaatbalsta cilvēki, kuri vēl nav nodevuši savu valsti...
 • nabina
  +2 +2 0

  nabina

  Valdibai tik pasai sap galva,par savu kabatu!Izdzimteni!Ka paliks manam bernam 16.g.noteikti taisisu uk pasi,lai vispar aizmirst kas tada bij lv.Jo pirms 6.g.man bij jadzivo truciba,slikta lauku maja,tur jau pat lopinam butu auksti dzivot.Bet valdibai pie vienas vietas!Tas laikam ir genos,lai savejiem nepalidzet!Mazi visi ir labi,bet kad izaug,,,,tad visi baigie bosi,ja ta bus lv,patiesam nekas nepaliks nekas.Kauns ari butu musu prezidentam,ne pirkstu nepakustina,vins ir tikai ir uz papira!Vispar mums to i prezidentu nevajag!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl