Algas pielikums! Pirmo reizi pēdējo septiņu gadu laikā to 2016. gadā sagaidīs policisti!

17 komentāri

Policisti nākamgad sagaidīs algas pielikumu, un tas būs pirmais algas palielinājums pēdējo septiņu gadu laikā, kopš krīzes gados atalgojums tika dramatiski “nogriezts”.

Apstiprinot valsts budžetu, kā prioritāte tika noteikta ārējā un iekšējā drošība, un tas ļāva Iekšlietu ministrijai saņemt papildu finansējumu, kas paredzēts policistu algu palielināšanai un bruņojuma atjaunošanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto:

Trešdien, 9. decembrī, Valsts policijas padomē tika apstiprināts, ka algas pielikums policistiem pieaugs amplitūdā no 80 līdz 150 eiro pirms nodokļu nomaksas.

Tā kā policisti pie savas amatalgas saņem arī piemaksas par pakāpi, tad arī šeit ir paredzēts pieaugums. Līdz ar to mazākā summa, kas policistam pie algas tiks pielikta, ir 100 eiro.

Video:

TOP komentāri

 • AS
  +6 +6 0

  AS

  Tiem pašvaldības poličiem vispār vēl nogriezt vajadzētu algas. Tik staigā, neko palidzēt nevar, ne atbildēt. Par pārējiem, laba ziņa. Lai tik strādā cītīgāk.
 • amen
  +5 +5 0

  amen

  Sane, pašvaldības policijas darbinieku alga ir atkarīga no attiecīgās pašvaldības maciņa biezuma nevis no valsts. Kas tavā uzskatā ir melnais darbs? Nemitīga bomžu un dzērāju izgaiņāšana no pilsētas centra, kā arī citām publiskām vietām?
 • Beāte

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl