Komentāri
Alerģija vieglākā vai smagākā formā ir katram ceturtajam Latvijas iedzīvotājam
Foto: LETA

Ar alerģiju vieglākā vai smagākā formā saskaras katrs ceturtais Latvijas iedzīvotājs. Īpaši tas izpaužas tieši vasaras laikā, kad gaisā virmo dažādi ziedputekšņi.

Ņemot vērā, ka augi un to putekšņi lielākā apjomā ir lauku teritorijās, varētu šķist, ka jutīgiem cilvēkiem patvērums jāmeklē pilsētā. Speciālisti gan sāka – tas ir maldīgs uzskata, jo pilsētā šī koncentrācija ir dubultā apjomā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tiesa gan, aktuālā informācija liecina, ka šobrīd gaisa kvalitāte Rīgā vērtējama kā laba. Rādījumus var ietekmēt vēja stiprums, auto koncentrācija, un citi faktori.

Iepriekšējos gados, tostarp arī pērn, Rīgas centrā gaisa kvalitātes neatbilstība normai konstatēta vairāk nekā 35 reizes, kas ir pieļaujamais gada limits.

Ceļš, kuru ziedputekšņi spēj pieveikt, mērāms pat simtos kilometr,u un tie noteikti ienāk arī apdzīvotās vietās. Pamatpiesārņojumu pilsētās rada smiltis, putekļi, izplūdes gāzes un pelni, kas kā magnēts piesaista vēl ienācējus no laukiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl