Aktieri, mūziķi un TV sejas ieskaņo iedzīvotāju pašu sacerētas un iesūtītas pasakas!

Komentāri

Necerēti lielu atsaucību guvis aicinājums iesaistīties šā gada labdarbības akcijā “Eņģeļi pār Latviju”,  iesūtot pašu sarakstītas pasakas vai īpašus stāstus par eņģeļiem.

Kopumā saņemti vairāk nekā divi simti pasaku, un tas ir desmitkārt vairāk nekā tas, uz ko bija cerējuši akcijas organizatori.

Daļu no tām šonedēļ LNT, Dzelzavas ielā, ieskaņoja zināmi aktieri, mūziķi un arī LNT Ziņu moderatori, kurus pārsteidzis un līdz sirds dziļumiem aizkustinājis pasakās paustais.

Kristīne Garklāva, LNT ziņu dienesta moderatore:
Daudzās šajās pasakās es jūtu tās skumjas, ko bērni pārdzīvo, ko viņi redz ikdienā, bet tajā pašā laikā es redzu to ārkārtīgi lielo gaismu, kas ir bērnos.

Lauris Reiniks, dziedātājs, TV šovu vadītājs:
Bija jāpiedomā pie tā, lai tā asara neizsprauktos ārā, jo brīžiem tādi teikumi tur bija… Un, tad, lasot tās rindas, ir kamols kaklā.

Visu pasaku video versijas tiks publicētas portālā Skaties.lv sadaļā labdarības akcija “Eņģeļi pār Latviju”, un pirmizrādi tās piedzīvos 8.decembrī.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl