Aktieri, mūziķi un TV sejas ieskaņo iedzīvotāju pašu sacerētas un iesūtītas pasakas!

Komentāri

Necerēti lielu atsaucību guvis aicinājums iesaistīties šā gada labdarbības akcijā “Eņģeļi pār Latviju”,  iesūtot pašu sarakstītas pasakas vai īpašus stāstus par eņģeļiem.

Kopumā saņemti vairāk nekā divi simti pasaku, un tas ir desmitkārt vairāk nekā tas, uz ko bija cerējuši akcijas organizatori.

Daļu no tām šonedēļ LNT, Dzelzavas ielā, ieskaņoja zināmi aktieri, mūziķi un arī LNT Ziņu moderatori, kurus pārsteidzis un līdz sirds dziļumiem aizkustinājis pasakās paustais.

Kristīne Garklāva, LNT ziņu dienesta moderatore:
Daudzās šajās pasakās es jūtu tās skumjas, ko bērni pārdzīvo, ko viņi redz ikdienā, bet tajā pašā laikā es redzu to ārkārtīgi lielo gaismu, kas ir bērnos.

Lauris Reiniks, dziedātājs, TV šovu vadītājs:
Bija jāpiedomā pie tā, lai tā asara neizsprauktos ārā, jo brīžiem tādi teikumi tur bija… Un, tad, lasot tās rindas, ir kamols kaklā.

Visu pasaku video versijas tiks publicētas portālā Skaties.lv sadaļā labdarības akcija “Eņģeļi pār Latviju”, un pirmizrādi tās piedzīvos 8.decembrī.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl