“Akropoles” telpās būs pieejami divi vakcinācijas punkti

0 Komentāru
“Akropoles” telpās būs pieejami divi vakcinācijas punkti
PUBLICITĀTES FOTO

Iepirkšanās un izklaides centrs “Akropole” sadarbībā ar Nacionālo veselības dienestu un “Veselības centru 4”, sākot ar pirmdienu, 21. jūniju, paplašinās vakcinācijas pret Covid-19 iespējas, izvietojot savās telpas vēl vienu vakcinācijas punktu, kurā uzņems iedzīvotājus gan pēc iepriekšējā pieraksta vietnē manavakcina.lv, gan brīvās rindas režīmā, informēja “Akropole” pārstāvji.

Iepirkšanās un izklaides centra ”Akropole” vadītāja Zane Kaktiņa

“Lai gan “Akropolē” šobrīd nav atbilstošas neizīrētas nomnieku telpas un visi veikali veiksmīgi atsākuši savu darbību, esam vienojušies ar sadarbības partneriem – Nacionālo veselības dienestu un “Veselības centru 4″ -, ka izmantosim vienu no mūsu priekšrocībām un izvietosim vakcinācijas punktu vienā no plašajiem centra gaiteņiem, sniedzot apmeklētājiem iespēju vērsties vakcinācijas punktā arī bez iepriekšēja pieraksta – brīvās rindas kārtībā. Sagaidām, ka noteikta daļa mūsu apmeklētāju augsti novērtēs iespēju ietaupīt laiku un vakcinēties paralēli pirkumu veikšanai.”

Jaunais vakcinācijas punkts atradīsies “Akropole” pirmā stāva gaitenī starp E un F ieejām. Tāpat kā līdz šim, iespēju vakcinēties pret Covid-19 nodrošinās arī “Akropolē” esošais vakcinācijas kabinets “Veselības centrs 4” filiālē, kas apkalpos apmeklētājus tikai pēc iepriekšējā pieraksta.

“Veselības centra 4” grupas uzņēmumu Vakcinācijas projekta vadītāja Džeina Mežale norāda, ka patlaban vakcinācijas pakalpojuma sniedzējs meklē veidus, kā vakcinācijas procesu pret Covid-19 padarīt pēc iespējas pieejamāku plašākai sabiedrības daļai. “Veidojot vakcinācijas punktus tirdzniecības centros, ceram sasniegt to sabiedrības daļu, kas vēlas vakcinēties, to izdarīt operatīvi un ātri, apvienojot vakcīnas saņemšanu ar iepirkšanos,” viņa skaidroja.

Jau ziņots, ka trīs Rīgas tirdzniecības centros – “Galleria Riga”, “Galerija Centrs” un “Domina” – piektdien, 18. jūnijā, tiks atvērti vakcinācijas pret Covid-19 punkti.

0 Komentāru