Komentāri
Aizvien vairāk cilvēku vismaz daļu dāvanu iegādājas internetā
FOTO: Flickr

Salīdzinot ar 2013./2014.gadu mijā veikto Inbox Polls aptauju, divas reizes ir palielinājies to cilvēku skaits, kam vissvarīgākais arguments dāvanu pirkšanai internetā ir labākas cenas. Jaunākajā Inbox polls aptaujā izdevīgākas cenas kā motivāciju dāvanu pirkšanai tīmeklī nosauca 38% respondentu.

Ērtāka iepirkšanās šogad ir svarīga 29% aptaujāto, bet plašāku izvēli un iespēju labāk salīdzināt piedāvājumu novērtē 20% no tiem. Salīdzinot ar iepriekšējo aptauju, divas reizes samazinājies to cilvēku skaits, kas tīmeklī meklē oriģinālas dāvanas. Ja 2013.gada nogalē tā domāja 19% respondentu, tad pērn decembrī – tikai 9%.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Gada laikā interneta iepirkumu cienītāju skaits ir palielinājies par 4%. Tas ir neliels, taču stabils pieaugums. Un mēs paredzam, ka šāda tendence turpināsies, proti, Latvijas iedzīvotāji internetu aizvien plašāk izmantos kā platformu ērtākai ikdienai, ne tikai izklaidei. Tas nozīmē, ka uzņēmējiem ir iespēja internetā pelnīt naudu un ir jēga palielināt investīciju īpatsvaru interneta risinājumiem, tai skaitā arī reklāmai,” secina SIA Inbokss pārdošanas direktors Andis Kulinskis.

To, ka internets kļūst aizvien iecienītāka iepirkšanās vieta, apliecina arī gadumijas dāvanu drudža tendences lielākajos Latvijas internetveikalos.

”2014.gada decembrī, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, pircēju aktivitāte palielinājās par 30%. Mēs to vērētējam kā ļoti labu sasniegumu, it īpaši, ja ņem vērā, ka iepriekšējā gadā pircēju noskaņojumu ietekmēja pāreja uz eiro. Visaktīvākā iepirkšanās notiek pēdējā brīdī, proti, 23., 24.decembrī, kā arī 30.,31.decembrī,” atzīst internetveikala vadītājs Mareks Zuika.

Viņš uzsver, ka, protams, tiešsaistes veikalu struktūra ļauj piedāvāt zemākas cenas, taču ne mazāk svarīgi ir piedāvātie servisi: saprotami izvietoti produkti, kam pievienotas specifikācijas, foto, ērta un ātra piegāde, piemērots darba laiks svētku periodā.

Internetveikalā dāvanām pērnā gada nogalē visvairāk pirktas smaržas, LEGO konstruktori, planšetdatori vidējā un zemā cenu kategorijā, kā arī tradicionāli – mobilie telefoni.

Aptaujātie interneta lietotāji uzskata, ka tīmeklī visizdevīgāk ir iegādāties elektropreces, sadzīves tehniku un mobilos telefonus. Šādi domā attiecīgi 44%, 38% un 31% ”Inbox Polls” respondentu. Internetu kā pievilcīgu vietu ceļojumu pirkšanai nosauca 26% respondentu, apģērbu un apavu iegādei  – 21%, bērnu preču – 21% un mēbeļu iegādei – 9% aptaujāto.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl