Komentāri
Pagājušajās brīvdienās ugunsgrēkā cietusi kāda sirmgalve un jaunietis
Foto: F64

Aizvadītajā nedēļas nogalē Latvijā notikuši vairāki ēku, kā arī mežu ugunsgrēki, kuros cietuši divi cilvēki, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāve Viktorija Gribuste.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sestdien plkst. 8.42 VUGD saņēma izsaukumu uz Jēkabpils novada Dunavas pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies kādā dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka divstāvu dzīvojamās mājas otrajā stāvā dega sadzīves mantas 10 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās, bet tajā cieta 80 gadus veca sieviete un 20 gadus vecs vīrietis. Abi cietušie tika nodoti neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķiem.

Svētdien plkst. 14.35 tika saņemts izsaukums uz Apes novada Virešu pagastu, kur dega šķūņa ēka. Ierodoties notikuma vietā, ar atklātu liesmu dega šķūnis un tajā esošā malka un kokmateriāli 140 kvadrātmetru platībā. Plkst. 18.40 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 16.33 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Olaines novada Olaines pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies kādā dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg pusotra stāva ķieģeļu māja ar koka piebūvi 60 kvadrātmetru platībā. Plkst. 19.36 ugunsgrēks tika likvidēts, un kā tā iespējamais izcelšanās cēlonis tiek minēts īssavienojums elektroierīcēs.

Naktī plkst. 3.03 VUGD saņēma izsaukumu uz Kanāla ielu Rīgā, kur dega kāda dzīvojamā māja. Ierodoties notikuma vietā, ar atklātu liesmu dega divstāvu neapdzīvota dzīvojamā māja 120 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 6.50.

Pagājušajās brīvdienās ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sausā zāle, siens, sadzīves mantas, lapu, zaru un dēļu kaudzes, labības lauki, divi koki, celtniecības aizsargplēve, ēkas grīda, žogs, pļaujmašīna, kravas automašīnas puspiekabe, kombains, trīs vieglās automašīnas, šķūnis, pirts un divos gadījumos bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Kopumā VUGD saņēma 114 izsaukumus – 63 uz ugunsgrēku dzēšanu un 36 uz glābšanas darbu veikšanu, savukārt 13 no izsaukumiem bija maldinājumi.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl