Aizvadītajā diennaktī ugunsgrēkos cietuši divi cilvēki

Pievienot komentāru
Aizvadītajā diennaktī ugunsgrēkos cietuši divi cilvēki
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Pagājušajā diennaktī Latvijā dzēsti 27 ugunsgrēki, tajos cietuši divi cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Agrita Vītola.

Vakar VUGD plkst.19.06 bija saņēmuši izsaukumu Rīgā, jo kādas divstāvu dzīvojamās mājas dzīvoklī dega istaba 20 kvadrātmetru platībā. No piedūmotās ēkas tika izglābts viens cilvēks, kurš arī cieta un tika nodots mediķu rīcībā.

Savukārt plkst.23.57 ugunsdzēsēji saņēmuši izsaukumu Liepājā, kur piecu stāvu dzīvojamās mājas dzīvoklī bija piededzis ēdiens 0,1 kvadrātmetra platībā. Ugunsnelaimē cietis viens cilvēks, kurš tika nodots mediķu rīcībā.

Taču Olaines novadā plkst.1.33 ugunsdzēsēji piedalījās paaugstināta bīstamības ugunsgrēka dzēšanā, jo dega divu stāvu dzīvojamā māja 150 kvadrātmetru platībā. Pirms ugunsdzēsēju ierašanās no ēkas bija evakuējušies pieci cilvēki, kuri arī bija cietuši un nodoti mediķu rīcībā.

Saldus novadā tika izglābts mežā apmaldījies cilvēks, bet no 11 metrus dziļas akas izvilkt tajā iekritis cilvēks.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēmis 52 izsaukumus, no tiem 27 bija ugunsgrēku dzēšanas darbi, 17 glābšanas darbi un astoņi bija maldinoši izsaukumi.