Aizturēto ārzemnieku izmitināšanas un patvērumu meklētāju izmitināšanas centros patlaban atrodas 129 personas

0 Komentāru
Aizturēto ārzemnieku izmitināšanas un patvērumu meklētāju izmitināšanas centros patlaban atrodas 129 personas
MĀRTIŅŠ ZILGALVIS, F64

Aizturēto ārzemnieku izmitināšanas un patvērumu meklētāju izmitināšanas centros Daugavpilī un Muceniekos patlaban atrodas 129 personas, aģentūra LETA noskaidroja Valsts robežsardzē un Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldē.

Aizturēto ārzemnieku izmitināšanas centrā Daugavpilī kopumā ir 84 vietas, kā arī vēl 28 vietas pieejamas vietējā Valsts policijas izolatorā. Daugavpils centrā patlaban atrodas 61 persona.

Rīgas pievārtē esošajā aizturēto ārzemnieku izmitināšanas centrā Muceniekos patlaban atrodas četri cilvēki, lai gan kopumā centrā ir 84 personas.

Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes pārziņā esošajā patvērumu meklētāju izmitināšanas centrā Muceniekos uzturas 64 patvēruma meklētāji. Vairums patvēruma meklētāju ir no Baltkrievijas, Krievijas, Afganistānas, Azerbaidžānas.

Reaģējot uz nelegālās imigrācijas spiedienu uz Lietuvas-Baltkrievijas robežas, Latvijas atbildīgās amatpersonas trešdien paziņoja, ka Latvija plāno pasteidzināt Latvijas-Baltkrievijas robežas infrastruktūras izbūvi un piesaistīt papildu armijas spēkus tās drošībai. Iekšlietu ministre Marija Golubeva (AP) uzsvērusi, ka pagaidām nav plānots izbūvēt kādas pagaidu nometnes imigrantiem, jo imigrantu uzturēšanās centros ir pietiekami daudz brīvu vietu.

0 Komentāru