Komentāri
Aizsaulē aizgājušā kinokritiķa Naumaņa soctīklu konti joprojām ir publiski pieejami
Foto: F64

Vairāk nekā gadu pēc viņa aiziešanas aizsaulē joprojām publiski pieejami ir kino un teātra kritiķa Normunda Naumaņa sociālo tīklu profili, kas rada jautājumu – kāpēc neviens nav tos deaktivizējis?

Naumanis aizsaulē aizgāja 2014. gada 12. septembrī, un kopš tā laika apritējis jau vairāk nekā gads, tomēr viņa konti sociālajos tīklos Facebook, Twitter un LinkedIN joprojām ir aktīvi. Turklāt novērojams, ka teātra un kino kritiķa Facebook draugi joprojām ik pa laikam ierakstos piemin Naumani kontekstā ar viņu saistīto informāciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirms kāda laika jau vēstījām par to, kas notiek ar cilvēku, kuri aizgājuši aizsaulē, profiliem. Kā izrādās, prakses mēdz atšķirties. Pašmāju sociālais portāls Draugiem.lv deaktivizēt mirušo cilvēku profilus pēc tam, ja ir saņemti dokumentāli pierādījumi no personas radiniekiem.

Foto

Tikmēr daudzos ārvalstu sociālajos tīklos stratēģijas, ko darīt ar lietotāju kontiem pēc to nāves, nav izstrādātas. Kā stāsta sociālo tīklu eksperti, salīdzinoši nesen to izdarījis Facebook, kas ieviesis papildu alternatīvu profila dzēšanai, bet pirms tam jāaizpilda īpaša anketa.

Draugiem.lv runasvīrs Jānis Palkavnieks sarunā ar Skaties.lv vērš uzmanību uz to, ka soctīklos parasti ir poga, kas ļauj ziņot administrācijai par attiecīgo lietotāju. Komentējot šo gadījumu, viņš pieļauj, ka līdz šim neviens, acīmredzot, to nav izdarījis.

Jautāts par to, cik ētiska ir aizgājušā lietotāja atzīmēšana bildēs vai tekstā, Palkavnieks norāda, ka neko neētisku tajā nesaskata. “Parasti par aizgājēju saka vai nu labu, vai neko. [..] Normumds ir bijis nozīmīga personība, es atļaušos teikt, Latvijas kino vēsturē un domāju, ka viņu atcerēsies vēl ilgi,” viņš saka.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl