Aizsardzības ministrs piedalās 14 stundas ilgā peldējuma stafetē

Komentāri

Aizsardzības akadēmijas kadeti trešdien apvienojās simboliskā piemiņas peldējumā par godu 1919. gada Brīvības cīņās kritušiem 14 kadetiem. Kopā ar viņiem peldējuma stafetē piedalījās arī aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis.

Peldēšanas stafete attiecīgi notiek 14 stundas, katru stundu veltot vienam no kritušajiem, bet peldētāji pastāvīgi mainās.

Kopumā peldējumā piedalās 76 kadeti, tostarp arī septiņas dāmas. Peldbaseinā īpašas noskaņas radīšanai visas dienas garumā skan arī patriotiska latviešu mūzika un apskatei izlikti kritušo foto un stāsti.

Visi karavīri LNT Ziņām atzina, ka šis ir emocionāls un īpašs peldējums.

Peldējuma laikā tika vākti arī ziedojumi, lai atjaunotu un nomainītu Brīvības cīņās kritušo karavīru kapu plāksnītes Rīgas Brāļu kapos.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl