Aizmigām mežā, pamodāmies kailcirtē! Garupē iedzīvotājus satrauc masveidīga koku gāšana

Garupes iedzīvotāji satraukušies par masveidīgu koku izciršanu, kas norisinās netālajā apkārtnē. Dažās stundās apkārtnes nelielais mežs, kas atrodas netālu no dzīvojamajām mājām, tika izcirsts.

Atpakaļ uz rakstu

1 komentārs

 • Zane

  Zane

  Cilvēki ir pilnīgi nenormāli!!!
  Viņi vispār neiedziļinās mežizstrādes procesā un visu laiku bļaustās, ka viss ir nelikumīgi un nepareizi, un nelegāli. Tāda sajūta, ka cirstu viņu īpašumā esošu mežu bez viņu atļaujas. Vecas tantes iet klāt meža tehnikas operatoriem un draud ar policiju un visādām citām instancēm. Kliedz, ka visu dzīvi cīnījušās, lai saglabātu šos mežus. Beigās, ka saprot, ka likums un taisnība nav viņu pusē, atļaujās piedraudēt ar tekstu - DIEVS TEVI SODĪS! Lai atsakoties zāģēt! Ja jau kundze tā cīnījusies par šo mežu,tad, kāpēc to nav iegādājusies savā īpašumā, lai nebūtu jāskraida pa pagastu un jāmauro?
  Ja tas būtu mans mežs, es vēl piesaistītu policiju, lai tādas stagnātiķes tur nemaz nemēģina savu kāju spert!
  Brīnos par cilvēku nezināšanu! Meži ir jāizstrādā! Tā vietā vienmēr tiek stādīti jaunie kociņi, aprūpēti un uzmanīti. Katrs ekoloģiskais koks tiek atstāts, gandrīz katra putna ligzdiņa kokam dod ekoloģiskā koka statusu.
  Ziniet, es pat nemaz negribētu apbūvēties izzāģētā meža vietā, ja kaimiņos dzīvo šitāda vecene. Nezināšana neatbrīvo tevi no atbildības. Kā var cilvēks tā uzvesties un mētāties ar tādiem vārdiem?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!