“Aizlaisties” no Latvijas pirms Līgosvētkiem – kādas ir iespējas?

0 Komentāru
“Aizlaisties” no Latvijas pirms Līgosvētkiem – kādas ir iespējas?
LETA

Pavisam drīz nemanot jau ir pienākuši Līgosvētki – ja negribas svinēt Latvijā vai ir iespēja “aizlaisties” pēdējā brīdī uz ārzemēm un kā vislētāk to izdarīt? Tūroperatori? Autobusi? Ko labāk izvēlēties?

Pie Baltijas kaimiņiem

Gribas aplūkot, kā Līgo svin igauņi – ziemeļu kaimiņi ar SuperBus? Lieliskas cenas Līgo laikā piedāvā no Rīgas uz Pērnavu par 4 eiro abos virzienos, uz Tallinu par 8 eiro turp-atpakaļ. Tā noteikti ir lētākā opcija aizbraucot uz kādu no ārvalstīm.

Savukārt, lai tiktu pie dienvidu kaimiņiem, tad izdevīgāko variantu piedāvā autobusu kompānija Ecolines, biļešu cena turp-atpakaļ uz Viļņu 24 eiro, kas salīdzinoši ir daudz lielāka nekā pavadīt brīvdienas Igaunijā. Arī labs variants…

Lidojumi pa Eiropu

No izdevīgākajiem lidojumiem pa Eiropu jāmin ir tiešie reisi uz Berlīni ar aviokompāniju Ryanair, cena no 118 eiro abos virzienos.

Par biļetēm nedaudz virs 150 eiro varēsi aizlidot uz Londonu ar aviokompāniju Wizzair. Ja, laikus rezervējot biļetes aviokompāniju mājaslapās, to var izdarīt par ļoti draudzīgām cenām, tad, pērkot biļetes dažas dienas pirms lidojuma, ir jārēķinās ar daudz lielākām izmaksām.

Varbūt Līgo jāpiepilda sapnis par…, piemēram, Maldīvu salām?

Šobrīd Turkish Airlines piedāvā labas cenas no Rīgas uz Maldīvu salām (Male) nedaudz virs 500 eiro. Ja gribas mesties avantūrā, laiks krāmēt koferi un varēsi lidot ar vienu no, pēc ekspertu teiktā, pasaules labākajām aviokompānijām Turkish Airlines, dodoties uz “paradīzi zemes virsū” – Maldīvu salām.

Tūroperatori

Vēl idejas, kā nozust no Latvijas Līgosvētkos, vari meklēt pie tūroperatoriem, kā Tez Tour, Alida Tours, Latvia Tours, Travel RSP u.c., jo, iespējams, vēl kāda vieta palikusi tieši Tev uz kādu no brīvdienu galamērķiem.

Pasākumi Rīgā un citviet Latvijā

Ja par citu zemju apskatīšanu nealksti, tad kā jau ik katru gadu, ielīgošana notiek arī Latvijas galvaspilsētā, Krastmalā. Neiztrūkstoši būs ugunskuri, alus un siers, ziedu vainagi un dziedāšana.

Ja uzturēties Rīgā nav vēlmes, tad visā Latvijā notiek Līgo un Jāņu pasākumi. Sīkāku informāciju par interesējošajiem pilsētu Līgo pasākumiem vari uzzināt tūrisma informācijas centros.

Naktsmītnes

Tas noteikti ir mīts, ka naktsmītnes ir “par ļoti dārgām cenām” Līgosvētku laikā. Piemēram, trīs zvaigžņu viesnīca Liepājā par 20 eiro, palikšana treilerī Jūrmalā par 25 eiro u.c. lieliskas naktsmītnes, apskatot visizdevīgākās cenas viesnīcu rezervēšanas portālos HotelsCombined and Booking.com, bet istabu, dzīvokli vai māju vari noīrēt AirBnb portālā.

Ceram, ka šis nelielais ieskats Tev palīdzēja!

Par citiem lētiem ceļojumiem citos laikos – uzzini portālā TravelFree!

0 Komentāru