Komentāri

Skrāģu ģimenē Jaunolainē aug divi bērni – Elīza un Ričards. Šorīt visi pamodušies agri, jo priekšā liela diena, arī vecākiem. Septiņgadīgais Ričards sāks iet skolā. Mamma Evita vēl steidz dēlam uzsiet tauriņu un atzīst, ka viņa uztraukusies vairāk nekā viņš.

Ričards pirmajai klasītei jūtas gatavs un steidz izrādīt savu jauno skolas somu – tagad tā vēl ir tukša, bet drīz vien būšot pilna ar grāmatām. Vasarā gan par skolu domāts neesot, tad bijušas citas nodarbes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Es braukāju pa skeitparku, spēlēju ārā florbolu un braukāju ar riteni. Un vēl ko… un futbolu spēlēju. Uz skolu iet gribas! Gribas daudz ko iemācīties,” tā stāsta mazais Ričards.

Foto:

Ričardam jau tagad patīk rēķināt, bet māsai mīļākie priekšmeti ir sports un literatūra. Elīza atšķirībā no brāļa par skolas sākšanos neesot sajūsmā, bet klasesbiedrus gan gribot satikt.

Skaties aizkustinošo un mīļo video!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl