Aizkustinošs stāsts! Pusaudze no bērnunama mācās neatkārtot mātes kļūdas un rūpējas par savu meitiņu

Šajā dienā mostamies, sveicot cilvēkus, kuriem mūsu dēļ nekad nekā nav bijis žēl. Sakām paldies mūsu mammām! Taču ir arī tādas māmiņas, kurām jau būšana kopā ar mazuli ir sasniegums. Tādu iespēju viņām sniedz sociālā atbalsta centrs “Cerību māja”. Bez tā daudzas krīzē nonākušas māmiņas pat zaudētu tiesības aprūpēt savus mazuļus. Viņu vidū ir arī nepilngadīgā Samanta.

Atpakaļ uz rakstu

9 komentāri

 • Padomajiet..... ir verts uzklausit.

  Padomajiet..... ir verts uzklausit.

  Ja neko nezinat tad paklusejat, ne jus zinat samantu ne vinjs meitinu, vinjai dice bijis gruti ta jau, tas kas jums viss ir ideali nenozime ka japarmet citiem, ziniet ja vinjai butu paveicies ar vecakiem es domaju ka nekas tads nenotiktu, tacu nevaram mes paredzet ko liktenis mums piespeles . Esiet saprotosi un neviens jums neliek ziedot pietiks ja palidzesiet ar padomiem. Manuprat samanta ir loti gudra un stipra meitene liels pluss jau ir tas ka vinja macas no savas mammas kludam, saprotiet mums nav tiesibas nosodit tiesi otradi esam viena tauta kritam un palidzam piecelties viens otram.❤❤❤
 • Mmm

  Mmm

  Krx- tak rakstā skaidri un gaiši teikts,meitene no bērnu nama muka prom.Nu nevar viņiem visiem izskraidīt pakaļ.tad jau visiem uzreiz jāpiemēro cietuma režīms.Ja no mātes nesaņem mīlestību,tad cenšas to atrast visur citur.Vecāki atbildīgi par savu bērnu likteni.
 • zinu

  zinu

  Par šo meiteni stāstā nav atklāts viss kā patiesībā ir bijis, pilnīgi riebjas, ka visu uzraksta tik mīļi un pūkaini, kaut gan tā nav, cer ti iežēlināt tautu lai ziedotu! Ja vēlaties lai ziedo pasniedziet visu kā patiesībā ir!!! Roze nav tikai zieds tai ir arī ērkšķi, tieši tā pat kā šai meitenei!
  • Pfff

   Pfff

   Tā izklausās, ka Tu esi darījusi/is visu tik pareizi un par Tevi neviena nebūtu ko teikt, piem. kā Tu tagad runā par Samantu. Neaizmirsti, ka stāsts ir par meiteni, kas grib pati audzināt savu bērnu!!!
   Ja ir žēl ziedot, tad neziedo, citi to darīs. ;)
 • Vika

  Vika

  Un jau atkal jaziedo cilvekiem, jo valsts nevelas to financet. Protams labak bernu iznemt un iemest bernunama, nevis meginat palidzet. Ta uzskata valsts. Cukas viena varda. Kamer jauna un velas ar bernu kopa but jadara viss iespejamais un japalidz.
 • Endii

  Endii

  Uzskatu, ka liktenis katram piespele to ko ir paredzejis. Un nevajag kritizet citus! Ja pasiem butu taa, tad ari labak saktu saprast citus. Ari man nav viegli, vienigi es stradaju, lai tikai iztika butu. Un liktenis jaa, izpeleja tadu pasu joku ka ar manu mammu.
 • Es

  Es

  Kādreiz 16gadīga māmiņai ir vairāk prāta nekā 30gadīgai.Protams,ka nevajadzētu 16gados būt bërnam bet prieks ka meitene rūpejas pa meitiņu.Paldies pa atbalstu centriem kas rūpējas lai palīdzētu.
 • Krx
  0 -10 -10

  Krx

  Jautājums,vai 16 gados...bērnam ir jārada bērns,puisis bija no bērnunama...intresanti,kā un kur tad viņi tikās,vai bērnunama darbinieki arī akli???Mātes atkārtotā kļùda jau ir bērnam-bērns...un kārtējo reizi visiem citiem ir jārūpējas par to visu...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!