4 komentāri
Aizkustinoši! Policists puteņa laikā Siguldā palīdz vecmāmiņai nokļūt līdz autoostai

Siguldā policisti papildus saviem ikdienas pienākumiem paspēj palīdzēt arī sirmgalvjiem. Interneta lietotājus aizkustinājis kāds sirsnīgs aculiecinieka stāsts.

“Ar šo gribas padalīties. Sigulda, stacijas laukums, laiks diezgan ziemīgs – sniegs, ietves slidenas. Policists palīdz vecmāmiņai šķērsot brauktuvi un pavada līdz autoostas nojumei. Kurš saka, ka policisti mums slikti? Sigulda un policisti aizrauj,” “Facebook” raksta iedzīvotājs.

Foto

TOP komentāri

 • Dzelme
  +6 +6 0

  Dzelme

  Cik jauki, ka tas notiek pie mums! Liels prieks par policistu! Malacis!
 • mirdza
  +6 +6 0

  mirdza

  Paldies,lai butu vairak tadu policistu,kas ar cienu prot iztureties pret pensionariem,musu valdibai janem piemers,
 • Šoferīts,
  +4 +4 0

  Šoferīts,

  Jā, ir patīkami sastapt po;icistus, kam nepiemīt lieluma mānija, tāds mums gadījās vakar Smiltenes pagriezienā,pierasts, ka pienāk un jau pēc pirmajām vārdu pārmaiņām kļūst pretīgi. Par šo priekšzīmīgo policistu izteiksim viņa darba vietā atzinību. Vienreiz vajag iegaumēt, ka arī protokolu jāuzraksta ar cieņu pret pārkāpēju .Smiltenieši var lepoties ar viņu.Diemžēl, protokols ārā mašīnā un vārdu nezinu.Vārds bija ar U...., un jauns, līdz 30 g!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl