Aizkustinoši: lielais brālis lūdz ziedot mazajam, slimajam Ralfiņam

0 Komentāru
Aizkustinoši: lielais brālis lūdz ziedot mazajam, slimajam Ralfiņam
Ekrānuzņēmums

Jaunākajam dēliņam trīs bērnu ģimenē – Ralfam – ir nepieciešama palīdzība. Viņš ir viens no tiem, kuram var ziedot akcijā Eņģeļi pār Latviju. Aizkustinošā video Ralfa lielais brālis aicina ziedot, lai viņš varētu būt laimīgs.

“Ralfam ir trīs gadi, mamma un tētis pārdzīvo, ka viņš nav vesels. Cilvēkiem būtu jāpalīdz brālim, jo viņš nevar norīt siekalas un nevar parunāt. Es gribētu būt laimīgs, lai ir vesels brālis un foršs brālis!” video stāsta Ralfa lielais brālis.

Iedzimtas ģenētiskas slimības dēļ Ralfam nepieciešama īpaša uzmanība. Lai arī mazulis savā attīstībā jau sen ir apsteidzis pat vispozitīvākās ārstu prognozes, viņa ģimenei vēl arvien nepieciešama drošības sajūta un speciāla aprūpe.

Foto:

Skaties video!

Raivis būtu laimīgākais brālis pasaulē, ja mazais Ralfiņš sāktu runāt! Palīdzēt var pavisam vienkārši, zvanot pa tālr.: 90006486 (zvans 1,42 eiro), veikalos Mans Rimi un Supernetto visā Latvijā, kā arī Bērnu slimnīcas fonds mājaslapā bsf.lv! #EņģeļipārLatviju

Posted by Eņģeļi pār Latviju on otrdiena, 2015. gada 24. novembris

Puisēnam ir trīs gadi un milzum daudz enerģijas, kas labprāt tiek tērēta, skrienot, atklājot pasauli un izzinot daudz jauna – Ralfiņš ir īsteni pozitīvs, dzīvespriecīgs un zinātkārs mazulis. Viņam patīk lasīt grāmatas, komunicēt ar cilvēkiem un, kā jau puisim – pētīt tehniskas lietas.

Tētis smej, ka reiz Ralfs sēdēs uz moča! Lai viņam palīdzētu augt un justies droši, ka arī ne tik priecīgos brīžos būs, kas palīdz, nepieciešamas regulāras speciālistu konsultācijas mājās.

Tā kā Ralfam slimības dēļ ir pa laikam nepieciešams atbrīvoties no liekajām siekalām, ko ķermenis nav iemācījies kārtīgi norīt, ģimenei vajadzīgs pārnēsājams vakuuma atsūcējs. Lai arī puisēns braši soļo savām kājām, tālākus gabalus viņam grūti pieveikt, puisēns piekūst un izjūt par nelielas sāpes, taču auguma dēļ vairums parasto bērnu ratu viņam kļuvuši pārāk mazi un ģimenei vajag iegādāties arī lielākus ratus Ralfa vizināšanai.

Jau šobrīd ikviens var ziedot zvanot pa tālruni 90006486, kā arī Bērnu slimnīcas fonda mājaslapā bsf.lv un no 16. novembra Rimi un Supernetto veikalos.

Video!

0 Komentāru