Aizkustinoši! Jāņa Vaišļas meitiņa uzzīmē apsveikumu visiem, kas ziedojuši viņas tēta glābšanai…

2 komentāri
Aizkustinoši! Jāņa Vaišļas meitiņa uzzīmē apsveikumu visiem, kas ziedojuši viņas tēta glābšanai…
Foto: Facebook / Jānis Vaišļa

Ceļotāja un radošās personības Jāņa Vaišļas sirds transplantācijai ir saziedota visa nepieciešamā summa un viņš, kā arī ģimene izsaka sirsnīgu pateicību visiem, kuri snieguši atbalstu šajā grūtajā brīdī.

Jāņa Vaišļas glābšanai bija nepieciešami 120 000 eiro un kopš piektdienas viņam saziedoti gandrīz 96 000 eiro, savukārt atlikušo summu savākuši tuvinieki un draugi.

Savā sociālajā tīklā Facebook viņš publiskojis emocionālu pateicību ģimenes vārdā:

Zvans pie dzīvokļa durvīm… Pēc īsa brīža es dzirdu savas meitiņas balsi: “Tēti, tēti! Gordona (apakšējo kaimiņu suns) saimnieki atnesa tavai sirsniņai naudiņu”. Es guļu un domāju- kādi sirsnīgi cilvēki “apskauj” manu likteni šajā Ziemassvētku laikā. Paši būdami pensionāri, viņi dalās ar savu ”nebalto dienu ietaupījumiem”, kas manā dvēselē pārvēršas mīlestībā un bezgala pateicībā. Labestība tiek dota ne tikai internetā vai caur telefonu, bet arī uz ielas, kur cilvēki pienāk klāt un novēl man veiksmi. Paldies Jums visiem, kas par mani domā labas domas un ziedoja! No šī mirkļa cīņas rezultāts būs manā garaspēkā un ārstu rokās. Apsolu… nu ko es varu “apsolīt”… darīšu ko varēšu un “degunu zemē nenokāršu”! Pateicībā mana sieva uzcepa cepumus un meitiņa uzzīmēja kartīti. Tas ir Jums no manas ģimenes, žēl tikai ka nav iespējas digitālas lietas nogaršot…

Foto – ceļotājs un radošā personība Jānis Vaišļa

Jau ziņots, ka Jānis Vaišļa sirgst ar sirds amiloidozi, kas ir reta un dzīvībai bīstama slimība, tādēļ viņam nepieciešama sirds transplantācija. Slimība Jānim atklāta pavisam nesen, un tā strauji progresē. Viņa dzīvību iespējams glābt, tuvāko četru nedēļu laikā veicot sirds transplantāciju.

Atrast donoru Latvijā tik īsā laikā var neizdoties, lai gan tādā gadījumā transplantāciju apmaksātu valsts. Steidzamības dēļ donors jāmeklē visā Eiropā.