Aizdomās par slepkavības izdarīšanu Tabores pagastā aizturēts vīrietis

0 Komentāru
Aizdomās par slepkavības izdarīšanu Tabores pagastā aizturēts vīrietis
VLADISLAVS PROŠKINS / F64

Aizdomās par slepkavības izdarīšanu Tabores pagastā aizturēts vīrietis, informēja Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldē.

VP Latgales reģiona pārvaldes Daugavpils iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas likumsargi šā gada 16.septembrī saņēma informāciju, ka Daugavpils novadā, Tabores pagastā kādā privātmājā ir atrasts 1972.gadā dzimuša vīrieša līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm – durtu brūci krūšukurvī.

Saistībā ar notikušo tika ierosināts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 116.panta, par citas personas tīšu prettiesisku nonāvēšanu un uzsāktas nepieciešamās izmeklēšanas darbības.

Lasi vēl: Mārupes novadā sadzīviska strīda laikā ar dūrienu krūškurvja rajonā nogalināta sieviete

Veicot operatīvos pasākumus, tajā pašā dienā, netālu no notikuma vietas tika aizturēta aizdomās turamā persona – 1971.gadā dzimis vīrietis. Persona jau iepriekš bija nonākusi policijas redzeslokā saistībā ar dažādiem sadzīves un ģimenes konfliktiem.

Pašlaik policija turpina izmeklēšanu, tiek skaidrota vīrieša saistība ar minēto noziedzīgo nodarījumu un nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes. Ar tiesas lēmumu šodien, 18.septembrī aizturētajam ir piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Pēc Krimināllikuma 116.panta, par slepkavību soda ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz divdesmit gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

0 Komentāru