Aizdomās par angļu valodas eksāmena mutvārdu daļas nelikumīgu izpaušanu aizturēta skolotāja

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes likumsargi izmeklēšanas laikā guvuši apstiprinājumu, ka 13. martā notikusi angļu valodas eksāmena mutvārdu daļas izpaušana pirms eksāmena sākuma, portālu Skaties.lv informē Valsts policija.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Biruta Reinolde

  Biruta Reinolde

  Ko tāds negodīgs skolotājs var iemācīt bērniem?
 • Lauris Pērkons

  Lauris Pērkons

  Tiko dzirdeju kas draud sai skolotajai! Pilnigi smmieties gribas, par tadu parkapumu var draudet ari cietumsods, bet visadi citi noziedzinieki netiek soditi vai mikstaki sodi...... ,?
  • Aliftina Rāzmane

   Aliftina Rāzmane

   Lauris Pērkons tieši manas domas! Pedofīliem kas izmantoja mazu meitenīti 5 gadu garumā, iedeva GADU!!!!!!!! ????
   Tādu pašu sodu, kāds "spīd" šai skolotājai! :(
 • S

  S

  Ikvienam skolotājam ir zināma kārtība par eksāmenu materiāliem, tas skaidrs, bet kāda jēga mutvārdu daļas uzdevumiem?Cik no darba gadiem atceros, temati mutvārdu daļai bija zināmi jau sen, t.s. topiki, nezināmi bija jautajumi un iespējamie uzdevumi.Ko tur varēja nopublicēt un kāda tam jēga.Skolotāja tikai savas muļķības dēļ sev karjeru sačakarēja, jo, uzzinot kaut ko 5 min.pirms eksāmena, stress ir vēl lielāks, var aizmirsties tas, ko iepriekš zināja.
 • Evija Vintere

  Evija Vintere

  Kariņš ar ofšoru palīdzību nodarbojas ar krāpniecību-klusums... toties kāda brēka par skolotojāju,un ātri aizturēta!!! Jūs esat niecīgi un smieklīgi ☹☹☹

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!