1 komentārs
Aiz lapas “Nozagts.com”, iespējams, stāv Mamikins. Vismaz tā uzskata deputāts Dombrava

Interneta lapa “Nozagts.com” ir reģistrēta uz tā paša servera, kur atrodas arī Eiroparlamenta deputāta Andreja Mamikina mājaslapa – šādu sakritību atklājis Nacionālās apvienības deputāts Jānis Dombrava, kurš ir pārliecināts, ka Mamikinam ar to ir saistība.

“Kliedzoša manipulācija! Saskaņas Eiropas Parlamenta deputāts, bijušais žurnālists A. Mamikins ir manipulējis ar Jums! Populārā interneta lapa “Nozagts.com” ir reģistrēta uz tā paša servera, kur ir reģistrēta lapa “Mamikins.lv”. Tas izskaidro, kāpēc Facebook lapa “Nozagts Latvijā” regulāri publicē pret valdību vērstus aicinājumus, bet klusē par korupciju “Saskaņas” pārvaldītajās pašvaldībās un iestādēs. Tas arī izskaidro, kā šī lapa var regulāri reklamēties Facebook ziņu lentē. Aicinu ikvienu atsekoties no lapas Nozagts Latvijā un dalīties ar šo ierakstu, lai visi uzzina patiesību par šīs lapas īpašniekiem,” savā paziņojumā raksta Dombrava.

Minētais ieraksts izraisījis diskusijas sociālajos tīklos. Komentāros norādīts, ka uz viena servera kopā var atrasties vairākas lapas, tomēr Dombrava pauž pārliecību, ka uz konkrētā servera esošās lapas esot savstarpēji saistītas.

Jāpiebilst, ka pēdējās nedēļas laikā Mamikins pievērsis sev uzmanību arī ar kādu citu lietu. Proti, viņš un no Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) ievēlētā Iveta Grigule, iekārtojuši viens otra ģimenes locekļus apmaksātā praksē Eiropas Parlamentā.

Lasi vēl