“Aita tu debilā, d***ā sev iebāz elektroniku” – ar šādām rupjībām pa telefonu nākas saskarties VID darbiniekiem

22 komentāri
“Aita tu debilā, d***ā sev iebāz elektroniku” – ar šādām rupjībām pa telefonu nākas saskarties VID darbiniekiem
EDMUNDS BRENCIS, F64

Valsts Ieņēmumu dienesta (VID) darbinieki pa telefonu tiek rupji apsaukāti un saņem draudus, tāpēc iestāde plāno vērsties policijā. LNT Ziņas publicē šo sarunu audio ierakstus.

LNT Ziņu rīcībā ir daži šādu sarunu ieraksti, kuri atklāj to, ar ko nākas saskarties dienesta darbiniekiem. Tajos dzirdama neapmierinātība ar zvana ilgo gaidīšanu, neizpratne par pamata lietām, balss pacelšana un rupja apsaukāšanās.

Lasi vēl: VID darbinieki pa telefonu tiek rupji apsaukāti un saņem draudus; iestāde plāno vērsties policijā

Publicējam šīs sarunas audio formātā zemāk. Brīdinām, ka tās satur necenzētu leksiku.

Kā ziņots, sākoties deklarāciju iesniegšanas laikam, VID šogad saņēmis īpaši daudz zvanus un vēstules, jo sarežģītā nodokļu reforma nodokļu maksātājiem radījusi daudz neskaidrības.

Tomēr daudzi zvanītāji tā arī nespēj saprast VID darbinieku sacīto un savu attieksmi izpauduši īpaši rupjā veidā, liecina LNT ziņu rīcībā nonākušie telefona zvanu ieraksti.

Arī rakstiski saņemtas līdzīga rakstura vēstules, kurās VID, izmantojot rupju vārdus, tiek nodēvēti par kropļiem, idiotiem, solīts izdauzīt galvu, sadot pa muti.

VID uzskata, ka tas ir huligānisms un nākamnedēļ plāno vērsties Valsts policijā. Iesniegumam tiks pievienoti visi aizskarošie ieraksti.

22 komentāri