“airBaltic” visiem darbiniekiem pieprasīs vakcinēties pret Covid-19

0 Komentāru
“airBaltic” visiem darbiniekiem pieprasīs vakcinēties pret Covid-19
PUBLICITĀTES FOTO

Latvijas lidsabiedrība “airBaltic” noteikusi obligātu prasību no 2021. gada 15. novembra visiem darbiniekiem būt pilnībā vakcinētiem pret Covid-19.

Kompānijā skaidro, ka līdz ar vakcinācijas aptveres palielināšanos pasaulē lidsabiedrība uzskata to par ātrāko veidu, lai izkļūtu no pandēmijas.

Martins Gauss, “airBaltic” izpilddirektors

“Mēs no 15. novembra pieprasīsim 100% visu mūsu darbinieku vakcinēšanos. Mēs esam lepni, ka jau 87% mūsu darbinieku ir vakcinējušies vai imūni pret Covid-19. airBaltic ir pieczvaigžņu Covid-19 drošības reitings, un mēs plānojam turpināt sniegt drošāko ceļošanas pieredzi ne tikai mūsu pasažieriem, bet arī mūsu darbiniekiem.”

Šāds lēmums arī nodrošinās netraucētu lidsabiedrības darbību, jo aizvien vairāk valstis pieprasa apliecinājumus arī par lidsabiedrību apkalpes locekļu vakcinēšanos, skaidro kompānijā. Sākot no 15. novembra, ja darbinieks nespēs uzrādīt attiecīgo Covid-19 vakcinēšanās vai pārslimošanas sertifikātu, viņš tiks atbrīvots no darba pienākumu veikšanas bez darba samaksas.

“airBaltic” patlaban nodarbina 1 366 cilvēkus, tostarp 200 pilotus un 342 apkalpes locekļus.

Latvijas valstij pieder 96,14% balsstiesību “airBaltic” kapitālā, bet finanšu investoram, Dānijas uzņēmējam Larsam Tūsenam piederošajam “Aircraft Leasing 1” – 3,86%.

0 Komentāru