“airBaltic” uzsāks lidojumus no Rīgas uz Neapoli

1 komentārs
“airBaltic” uzsāks lidojumus no Rīgas uz Neapoli

Latvijas lidsabiedrība “airBaltic” no šā gada 4. jūnija plāno uzsākt regulāros lidojumus jaunā maršrutā starp Rīgu un Neapoli Itālijā, informēja kompānijā.

“airBaltic’ ieplānojusi lidojumus starp abām pilsētām veikt divas reizes nedēļā.

“airBaltic”izpilddirektors Martins Gauss

“Mēs ar prieku pievienojam Neapoli mūsu 2021. gada maršrutu kartei. Ar nepacietību gaidām iespēju piedāvāt labākos savienojumus starp Rīgu un saulainiem brīvdienu galamērķiem, līdzko šovasar uzlabosies epidemioloģiskā situācija. Mēs esam optimistiski noskaņoti par vasaru un plānojam piedāvāt aizvien vairāk drošus savienojumus no Baltijas.”

Neapoles lidostas operatora “GESAC” izpilddirektors Roberto Barbjēri akcentē, ka šī ir pirmā reize, kad Neapolei ir tiešais savienojums ar Rīgu un kad “airBaltic” veiks regulārus lidojumus no Neapoles lidostas. “Šis ir ārkārtīgi pozitīvs vēstījums šajā laikā, jo gaisa savienojumu uzlabošana atbalsta visu tūrisma nozari. Lai sniegtu drošus pasažieru pārvadājumus, mēs esam ieviesuši pasažieriem draudzīgus un tehnoloģiski attīstītus veselības aizsardzības pasākumus,” viņš norāda.

Lidojumi starp Rīgu un Neapoli tiks veikti ar “Airbus A220-300” lidmašīnām. Pilns “airBaltic” piedāvāto lidojumu saraksts, biļetes un informācija par to cenām pieejamas uzņēmuma mājaslapā.

“airBaltic” pagājušajā gadā kopumā pārvadāja 1,34 miljonus pasažieru, kas ir par 73% mazāk nekā 2019. gadā.

Latvijas valstij pieder 96,14% balsstiesību “airBaltic” kapitālā, bet finanšu investoram, Dānijas uzņēmējam Larsam Tūsenam piederošajam “Aircraft Leasing 1”, – 3,86%.

Lasi vēl:

1 komentārs