Komentāri
airBaltic tuvāko gadu laikā plāno pieņemt darbā 1000 darbiniekus

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic tuvāko piecu gadu laikā plāno pieņemt darbā teju 1000 darbinieku.

Sākot no šodienas, airBaltic rīkos vairākas atvērto durvju dienas potenciālajiem stjuartiem, kas norisināsies katru ceturtdienu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

airBaltic plāno saņemt savu pirmo CS300 lidmašīnu 2016.gada ceturtajā ceturksnī. Flotes modernizācija sniegšot iespēju piedāvāt jaunus un labākus savienojumus Baltijas reģionam, kā arī radīt jaunas darba iespējas, uzskata uzņēmums.

Tikmēr gadiem neveicas ar stratēģiskā investora atrašanu airBaltic. Premjers Māris Kučinskis paudis cerību, ka to cerot atrast nākamgad, bet līdz šā gada decembrim jānoslēdz līgums ar konsultantu par stratēģiskā investora piesaisti.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl