Komentāri
airBaltic tuvāko gadu laikā plāno pieņemt darbā 1000 darbiniekus

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic tuvāko piecu gadu laikā plāno pieņemt darbā teju 1000 darbinieku.

Sākot no šodienas, airBaltic rīkos vairākas atvērto durvju dienas potenciālajiem stjuartiem, kas norisināsies katru ceturtdienu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

airBaltic plāno saņemt savu pirmo CS300 lidmašīnu 2016.gada ceturtajā ceturksnī. Flotes modernizācija sniegšot iespēju piedāvāt jaunus un labākus savienojumus Baltijas reģionam, kā arī radīt jaunas darba iespējas, uzskata uzņēmums.

Tikmēr gadiem neveicas ar stratēģiskā investora atrašanu airBaltic. Premjers Māris Kučinskis paudis cerību, ka to cerot atrast nākamgad, bet līdz šā gada decembrim jānoslēdz līgums ar konsultantu par stratēģiskā investora piesaisti.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl