“airBaltic” sāk lidojumus no Rīgas uz Dublinu

0 Komentāru
“airBaltic” sāk lidojumus no Rīgas uz Dublinu
PUBLICITĀTES FOTO

Latvijas lidsabiedrība “airBaltic” sākusi regulāros lidojumus starp Rīgu un Īrijas galvaspilsētu Dublinu, aģentūru LETA informēja AS “Air Baltic Corporation” pārstave Alise Briede.

Viņa sacīja, ka tagad “airBaltic” ar lidmašīnu “Airbus A220-300” uz Dublinu lido četras reizes nedēļā, un biļešu cena ir, sākot no 39 eiro.

Pēc Briedes paustā, maršrutā Rīga-Dublina pasažieriem tiks nodrošināta iespēja rezervācijai pievienot maltīti, kuras cena sākas no septiņi eiro. Turklāt, rezervējot biļetes “airBaltic”, pasažieriem būs iespēja bez maksas ceļot ar vienu rokas bagāžas vienību un personīgo mantu. Tāpat pasažieri tagad var iegādāties papildu četru kilogramu svaru savai bezmaksas rokas bagāžai, sākot no 8,99 eiro. Izmantojot šo pakalpojumu, kopējais rokas bagāžas svars var sasniegt 12 kilogramus.

Jau ziņots, ka “airBaltic” šī gada rudenī pārtrauks savā flotē esošo “Boeing 737” lidmašīnu izmantošanu. Lidsabiedrības mērķis ir vienkāršot floti un izmantot papildu efektivitāti, ko sniedz “Airbus A220-300” lidmašīnas, kas jau gada nogalē būs vienīgie reaktīvie lidaparāti “airBaltic” flotē.

“airBaltic” pagājušajā gadā pārvadāja 4,1 miljonu pasažieru, kas ir par 17% vairāk nekā gadu iepriekš. “airBaltic” 2018.gadā veica 56 261 lidojumu, kas ir par 12% vairāk nekā 2017.gadā, bet vietu piepildījums lidmašīnās pērn bija 75%.

“airBaltic” nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas un Viļņas. Latvijas valstij pieder 80,05% “airBaltic” akciju, bet finanšu investoram, Dānijas uzņēmējam Larsam Tūsenam piederošajam “Aircraft Leasing 1” – gandrīz 20% akciju.

0 Komentāru