Komentāri
airBaltic pasūtītās lidmašīnas atzītas par Parīzes aviošova lielāko vilšanos
Foto: LETA

Biznesa ziņu aģentūra Bloomberg Kanādas lidmašīnu ražotāja Bombardier veikumu Parīzē notiekošajā aviošovā atzinusi par lielāko vilšanos, jo kompānijai nav izdevies iegūt nevienu pasūtījumu savai jaunajai pasažieru lidmašīnai CSeries.

2012.gada 20.decembrī Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic noslēdza sākotnējo pasūtījuma līgumu ar Bombardier par desmit CSeries 300 lidmašīnu iegādi ar iespēju iegādāties vēl desmit lidmašīnas. Savukārt 2014.gada jūlijā Farnboro Starptautiskajā aviācijas izstādē airBaltic izziņoja vēl trīs lidmašīnu iegādi. Plānots, ka airBaltic pirmo lidmašīnu saņems 2016.gada septembrī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šonedēļ 51.Parīzes aviošova laikā satiksmes ministrs Anrijs Matīss (V) piedalījās Bombardier CSeries lidmašīnas prezentācijas pasākumos, kā arī tikās ar Bombardier holdinga valdes priekšsēdētāju Pjēru Buduēnu, informē Satiksmes ministrija. Pasaulē vecākā aviošova gaitā Matīss noskatījās jaunā CS300 modeļa lidmašīnas paraugdemonstrējumus.

Pēc lidojuma Bombardier pārstāvji iepazīstināja Matīsu ar CSeries lidmašīnas salona konfigurāciju, galvenajiem pasažieru ērtības parametriem un lidmašīnas tehniskajiem rādītājiem, kā arī iepazīstināja ar lidmašīnas kapteini latviešu izcelsmes lidotāju izmēģinātāju Andri Litavniku.

Bombardier pērn strādāja ar 1,2 miljardu ASV dolāru (1,06 miljardu eiro) zaudējumiem, kas galvenokārt skaidrojami ar kavējumiem CSeries pasažieru lidmašīnu programmā, restrukturizācijas plāniem un lēmumu pārtraukt biznesa lidmašīnu Learjet 85 ražošanu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl