Stundām ilgā gaidīšana ir galā – lidosta Rīga atsāk savu darbu

0 Komentāru
Stundām ilgā gaidīšana ir galā – lidosta Rīga atsāk savu darbu

Sestdienas rītā avārijas nosēšanos lidostā Rīga veikusi aviokompānijas airBaltic lidmašīna, kā rezultātā uz vairākām stundām bija slēgts skrejceļš. Nu gaisa satiksme ir atjaunota, liecina jaunākā informācija.

Kā informē airBaltic, tad tehnisku iemeslu dēļ reiss BT641 ar lidmašīnu Bombardier Q400 NextGen no Rīgas uz Cīrihi veica piespiedu nosēšanos. Sākotnēji tika ziņots, ka skrejceļš būs slēgts līdz plkst. 14:00, tad laiks pagarināts līdz plkst. 15:30, tad tas pārcelts vēl par stundu (līdz 16:30), bet kā informē lidostas pārstāvji, tās darbība atjaunota ap plkst. 15:55.

Lidostas Rīga mājaslapā pieejamā informācija liecina, ka kopš plkst. 6.45 nav ielidojis neviens reiss, bet kopš plkst. 8.27 neviens reiss nav izlidojis. Savos sociālajos tīklos lidosta Rīga informāciju par sarežģījumiem publicējusi ar vairāku stundu novēlošanos.

Aculiecinieka foto

“Saskaņā ar sākotnējo informāciju pēc izlidošanas no Rīgas tika konstatēta priekšējās šasijas problēma, un airBaltic lidojuma apkalpe pieņēma lēmumu atgriezties Rīgas lidostā un, stingri ievērojot standarta procedūras un instrukcijas, veikt nosēšanos paaugstinātas drošības apstākļos”, piespiedu nosēšanos skaidro airBaltic.

Pēc sākotnējās informācijas lidmašīnā atradās 63 pasažieri, no tiem 2 bērni un viens zīdainis, kā arī četri apkalpes locekļi. Tiek vēstīts, ka starpgadījumā cietušo nav. Visi reisa pasažieri ir atstājuši lidmašīnu un atrodas Rīgas lidostas terminālī.

Kā TV3 Ziņām skaidroja airBaltic pārstāvji, ārkārtas situācija tikusi atrisināta saskaņā ar instrukciju. Pasažieriem no lidaparāta izkļūt palīdzēja pilots un policists, kurš atradās reisā.

Lai saņemtu precīzāku informāciju par attiecīgo reisu, lidosta Rīga aicina pasažierus zvanīt pa tālruni 1817 vai arī vērsies izvēlētajā aviokompānijā.

0 Komentāru