Komentāri

Viena no kompānijas airBaltic lidmašīnām bija tikai 30 minūšu attālumā no Briseles, kad lidostā notika sprādzieni. Reisu novirzīja uz netālu esošo Ljēžes lidlauku. Daži pasažieri ceļu uz Beļģijas galvaspilsētu turpināja ar autobusu, bet lielākā daļa nolēma atgriezties Rīgā. Pasažieri dalījās par saviem pārdzīvojumiem un novērojumiem trauksmainā lidojuma laikā.

Viens sagaidītājs tomēr uz lidostu Rīga atnāca. Tas bija Zintis Feldmanis, kurš šorīt pārdzīvojis savā dzīvē nervozākos mirkļus. Par sprādzieniem Briseles lidostā viņš uzzinājis brīdī, kad viņa meitai ar airBaltic lidmašīnu bija jānosēžas Beļģijas galvaspilsētas lidostā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Feldmaņa meita Elīna atklāja, ka lidmašīnā nav bijušas bailes. Pilots paziņojis, ka Briseles lidostā noticis sprādziens, tāpēc nosēdīsies Ljēžā. To, ka noticis kaut kas ārkārtējs, viņa sapratusi pēc nolaišanās, kad viens pēc otra sākuši zvanīt radi un draugi.

airBaltic reisā uz Briseli pārsvarā lidoja politiķi, diplomāti un uzņēmēji. Tie, kuriem Briselē bija kādas darba darīšanas. Starp viņiem bija arī aviācijas eksperts Tālis Linkaits, kurš savā Twitter kontā detalizēti informēja par notiekošo. Pēc atlidošanas uz Rīgu viņš atklāja, ka sajūtas gaisā bijušas neomulīgas.

Pasažieri uzteica airBaltic apkalpes profesionālismu. Viņi rūpējušies, lai pasažieriem nesāktos panika, gādājuši ēdienu, dzērienu, jokojuši. Tos kuri, nolēma atgriezties dzimtenē, tā pati lidmašīna nogādāja mājās.

Aviokompānija sagādājusi transportu tiem sešiem pasažieriem, kuri nolēmuši braukt uz Briseli.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl