“airBaltic” jaunajām lidmašīnām būs jāpārbauda dzinēji, norāda ražotājs

Komentāri

Jaunajām “airBaltic” lidmašīnām Latvijā nāksies veikt priekšlaicīgas dzinēju pārbaudes. To ražotājs – ASV aviorūpniecības uzņēmums – aicinājis veikt šādas pārbaudes vairākas lidsabiedrības, arī Latvijas nacionālo aviokompāniju. Bažas par lidmašīnu dzinēju darbību radušās pēc tam, kad citviet pasaulē problēmas ar šiem dzinējiem jau vairākkārt likušas veikt avārijas nosēšanos.

Lai arī “airBaltic” jaunajiem gaisa kuģiem ir tā paša ražotāja, bet cita modeļa dzinēji, pārbaudīti tiekot visi. Reisu un pasažieru drošību tas neietekmēšot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Priekšlaicīgās dzinēju pārbaudes, iekļaujot sadegšanas kameras pārbaudi, pēc ASV aviorūpniecības ražotāja “Pratt & Whitney” norādēm, būs jāveic vairāk nekā desmit lidsabiedrībām pasaulē, tostarp “Bombardier CSeries” lidmašīnās, ko izmanto arī “airBaltic” un “Lufthansa”. Šo dzinēju radītās problēmas jau vairākkārt likušas veikt avārijas nosēšanās. Kompānija “airBaltic” no sīkāka situācijas skaidrojuma atturējās, atbildot rakstiski.

Pēdējais negadījums ar šīs sērijas lidmašīnu dzinējiem noticis Ķīnā, kad lidmašīna bija spiesta nosēsties tikai ar vienu dzinēju.

“airBaltic” norāda, ka pārbaudes neietekmēs aviokompānijas darbību un neviens reiss to dēļ netiks atcelts.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl