Komentāri

Latvijas nacionālā aviosabiedrība “airBaltic” varētu sākt testa lidojumus no Rīgas uz Liepāju, un tas varētu notikt jau nākamā gada pavasarī, intervijā raidījumam “900 sekundes” pauda satiksmes ministrs Uldis Augulis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat Augulis pauda, ka “airBaltic” izvērtē arī lidojumu iespējas uz Astanu, Almatu, Kazaņu, kā arī Ķīnu.

Runājot par “airBaltic” stratēģiskā investora piesaisti, satiksmes ministrs pauda, ka šā investora meklējumiem ir piesaistīts konsultants ar starptautisku pieredzi, taču šā konsultanta vārds tiks nosaukts pēc līguma noslēgšanas. Viena konkrēta investora “airBaltic” šobrīd nav, sacīja Augulis.

Saskaņā ar ministra pausto patlaban Latvijas nacionālā aviokompānija “airBaltic” strādājot ar peļņu un lido ar pilnām lidmašīnām, savukārt kompānijas vērtība ir stipri augusi.

FOTO: “airBaltic” piegādāta pirmā “Bombardier CS300”

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl