Komentāri

Latvijas nacionālā aviosabiedrība “airBaltic” varētu sākt testa lidojumus no Rīgas uz Liepāju, un tas varētu notikt jau nākamā gada pavasarī, intervijā raidījumam “900 sekundes” pauda satiksmes ministrs Uldis Augulis.

Tāpat Augulis pauda, ka “airBaltic” izvērtē arī lidojumu iespējas uz Astanu, Almatu, Kazaņu, kā arī Ķīnu.

Runājot par “airBaltic” stratēģiskā investora piesaisti, satiksmes ministrs pauda, ka šā investora meklējumiem ir piesaistīts konsultants ar starptautisku pieredzi, taču šā konsultanta vārds tiks nosaukts pēc līguma noslēgšanas. Viena konkrēta investora “airBaltic” šobrīd nav, sacīja Augulis.

Saskaņā ar ministra pausto patlaban Latvijas nacionālā aviokompānija “airBaltic” strādājot ar peļņu un lido ar pilnām lidmašīnām, savukārt kompānijas vērtība ir stipri augusi.

FOTO: “airBaltic” piegādāta pirmā “Bombardier CS300”

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl