airBaltic būs pirmā aviokompānija pasaulē, kas lidos ar Bombardier CS300 lidmašīnām

0 Komentāru
airBaltic būs pirmā aviokompānija pasaulē, kas lidos ar Bombardier CS300 lidmašīnām
Foto: F64

Latvijas aviokompānija airBaltic būs pirmais aviopārvadātājs pasaulē, kas 2016. gada otrajā pusē saņems un uzsāks pārvadājumus ar Bombardier CS300 lidmašīnām.

Dubaijas aviošovs Bombardier Commercial Aircraft šodien apstiprināja, ka Latvijas aviokompānija airBaltic būs pirmais klients, kas sāks lidojumus ar CS3000 lidmašīnām 2016. gada otrajā pusē. Latvijas aviokompānija ir apstiprinājusi pasūtījumu 13 CS300 lidmašīnām, un saglabā iespēju pasūtīt vēl septiņas CS300 lidmašīnas.

“Bombardier CS300 lidmašīnas ir neatņemamas airBaltic attīstības stratēģijas un flotes nomaiņas plāna sastāvdaļas. Aviokompānijai palielinot savu lidojumu tīklu, visas vecās lidmašīnas tiks aizstātas,” skaidro aviokompānijas izpilddirektors Martins Gauss. “CS300 lidaparāti pārsniedzis mūsu cerības attiecībā uz to trokšņa un emisiju izmešu paliekām, kas sasaucas ar airBaltic vīziju par videi draudzīgākiem lidojumiem. Turklāt tās piedāvās airBaltic pasažieriem lidojumus plašākās lidmašīnās ar divām pasažieru ejām, kas lieliski papildina mūsu 12 Bombardier Q400 NextGen turbopropelleru moderno floti.”

“Mēs esam priecīgi paziņot, ka airBaltic būs pirmā aviokompānija pasaulē, kas veiks pārvadājumus ar CS300 lidmašīnām. Kā viena no Eiropas inovotīvākajām lidsabiedrībām airBaltic veiksmīgi pārveido savu biznesa plānu un paplašina tīkla kapacitāti, ar CSeries lidmašīnām, kas nodrošinās ideālo veiktspējas, tehnoloģiju un komforta kombināciju,” norāda Bombardier Commercial Aircraft prezidents Freds Kromers. “Nepārspējamā kabīnes platība, ko piedāvā CS300 lidmašīna, ļaus airBaltic optimizēt papildu sēdvietu piedāvājumus, neietekmējot pasažieru komfortu un nodrošinot pasaules līmeņa lidošanas pieredzi.”

0 Komentāru