Komentāri
airBaltic būs pirmā aviokompānija pasaulē, kas lidos ar Bombardier CS300 lidmašīnām
Foto: F64

Latvijas aviokompānija airBaltic būs pirmais aviopārvadātājs pasaulē, kas 2016. gada otrajā pusē saņems un uzsāks pārvadājumus ar Bombardier CS300 lidmašīnām.

Dubaijas aviošovs Bombardier Commercial Aircraft šodien apstiprināja, ka Latvijas aviokompānija airBaltic būs pirmais klients, kas sāks lidojumus ar CS3000 lidmašīnām 2016. gada otrajā pusē. Latvijas aviokompānija ir apstiprinājusi pasūtījumu 13 CS300 lidmašīnām, un saglabā iespēju pasūtīt vēl septiņas CS300 lidmašīnas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Bombardier CS300 lidmašīnas ir neatņemamas airBaltic attīstības stratēģijas un flotes nomaiņas plāna sastāvdaļas. Aviokompānijai palielinot savu lidojumu tīklu, visas vecās lidmašīnas tiks aizstātas,” skaidro aviokompānijas izpilddirektors Martins Gauss. “CS300 lidaparāti pārsniedzis mūsu cerības attiecībā uz to trokšņa un emisiju izmešu paliekām, kas sasaucas ar airBaltic vīziju par videi draudzīgākiem lidojumiem. Turklāt tās piedāvās airBaltic pasažieriem lidojumus plašākās lidmašīnās ar divām pasažieru ejām, kas lieliski papildina mūsu 12 Bombardier Q400 NextGen turbopropelleru moderno floti.”

“Mēs esam priecīgi paziņot, ka airBaltic būs pirmā aviokompānija pasaulē, kas veiks pārvadājumus ar CS300 lidmašīnām. Kā viena no Eiropas inovotīvākajām lidsabiedrībām airBaltic veiksmīgi pārveido savu biznesa plānu un paplašina tīkla kapacitāti, ar CSeries lidmašīnām, kas nodrošinās ideālo veiktspējas, tehnoloģiju un komforta kombināciju,” norāda Bombardier Commercial Aircraft prezidents Freds Kromers. “Nepārspējamā kabīnes platība, ko piedāvā CS300 lidmašīna, ļaus airBaltic optimizēt papildu sēdvietu piedāvājumus, neietekmējot pasažieru komfortu un nodrošinot pasaules līmeņa lidošanas pieredzi.”

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl