“airBaltic” atsāk pieņemt darbā lidojumu apkalpi ar vakcinēšanos kā vienu nu prasībām

0 Komentāru
“airBaltic” atsāk pieņemt darbā lidojumu apkalpi ar vakcinēšanos kā vienu nu prasībām
PUBLICITĀTES FOTO

Latvijas lidsabiedrība “airBaltic” pēc uzņēmuma maršrutu tīkla izmaiņām uzsākusi iekšējo procesu, lai atpakaļ darbā pieņemtu 20 bijušos lidojumu apkalpes locekļus,  un visiem jaunajiem darbiniekiem ar pastāvīgu kontaktu ar citiem cilvēkiem saistītiem darba pienākumiem pandēmijas laikā ir jābūt vakcinētiem pret Covid-19, pavēstīja “airBaltic” pārstāvji.

“airBaltic” izpilddirektors Martins Gauss norāda, ka aviokompānija vairāk nekā pirms gada bija spiesta pieņemt smagus lēmumus, tostarp par darbinieku atlaišanu, kuriem sniegts dažāda veida atbalsts, taču patlaban kompānija ir pozīcijā, lai darbiniekus pieņemtu atpakaļ darbā. “Mēs esam pārliecināti par mūsu nākotni un zinām, ka drīzumā atgriezīsimies uz mūsu izaugsmes ceļa, kas sniegs simtiem jaunas, augsti kvalificētas darba iespējas,” viņš pauda.

“airBaltic” izpilddirektors Martins Gauss

“Visiem jaunajiem darbiniekiem, kuru darba pienākumi ir saistīti ar pastāvīgu kontaktu ar citiem cilvēkiem, pandēmijas laikā ir jābūt vakcinētiem. Esam saņēmusi piecu zvaigžņu vērtējumu par ieviestajiem Covid-19 drošības pasākumiem un jau maija beigās vairāk nekā 70% airBaltic darbinieku būs saņēmuši savu pirmo Covid-19 vakcīnu.”

Kopš 2020. gada pavasara lidsabiedrība kopumā atpakaļ darbā pieņēmusi 73 darbiniekus, tostarp 18 lidojumu apkalpes locekļus, kas darbu uzsākuši citos amatos. No jūnija 20 lidojumu apkalpes darbinieki savu darbu atsāks divās grupās. Atlase tiks īstenota, izvērtējot viņu motivāciju, kvalifikāciju un iepriekšējo pieredzi.

“airBaltic” patlaban nodarbina 1100 strādājošos no gandrīz 30 valstīm ar dažādu pieredzi un zināšanām 16 dažādos departamentos.

Latvijas valstij pieder 96,14% balsstiesību “airBaltic” kapitālā, bet finanšu investoram, Dānijas uzņēmējam Larsam Tūsenam piederošajam “Aircraft Leasing 1” – 3,86%.

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

0 Komentāru