Air Cairo lidmašīnai nav dota atļauja lidot uz Latviju; latviešu tūristi kļuvuši par situācijas ķīlniekiem

3 komentāri
Air Cairo lidmašīnai nav dota atļauja lidot uz Latviju; latviešu tūristi kļuvuši par situācijas ķīlniekiem
AFP/LETA

Latvijas tūristi, kas uz Šarmelšeihu devās ar Ēģiptes lidsabiedrību Air Cairo, nu ir kļuvuši par situācijas ķīlniekiem, jo Air Cairo vēl nav saņēmusi atļauju doties uz Latviju. Patlaban lidojums uz Rīgu jau vairākas reizes atcelts, un Ēģiptē esošos latviešus sāk pārņemt neomulīga sajūta.

Lidojumam uz Rīgu vajadzēja notikt naktī no svētdienas uz pirmdienu. Pēc tam latviešu tūristiem tika sacīts, ka lidojums tiek pārcelts un pirmdienas rītā tiks sniegts vairāk informācijas. Patlaban ir noskaidrots, ka problēma slēpjas faktā, ka Ēģiptes varasiestādes nav devušas atļauju aviokompānijai Air Cairo lidot uz Latviju.

“Nedaudz jau parādās tāda sajūta, ka gribas mājās. Viesnīca kļūst tukšāka. Visiem palikušajiem ir tāda neliela nolemtības sajūta. Tāpat arī šeit esošajiem angļiem nav skaidrības, kad viņi brauks atpakaļ. Visi gan bauda kūrorta dzīvi, sauļojās, bet sajūta ir tāda, kāda ir…,” sarunā ar portālu Skaties.lv atzina Šarmelšeihā esošs latvietis.

Ēģiptē varētu būt palikuši vēl ap 150 latviešu

Patlaban Ēģiptē vēl varētu būt palikuši aptuveni 150 tūristi no Latvijas, kas Šarmelšeihā ieradās ar tūroperatoru GoAdventure, lēš Ēģiptē ”iestrēgusi” latviešu tūriste Annija, kuras lidojums mājup jau vairākas reizes ir atcelts un kura ir neziņā par to, kas notiks turpmāk.

Nolaižas ”pēdējā” airBaltic lidmašīna no Ēģiptes; vairāki latvieši iestrēguši Šarmelšeihā

Foto – Rīgas lidostā tiek sagaidīti tūristi no Ēģiptes:

3 komentāri