Aina Poiša par gadu mijas apņemšanos: “Man nav laika” neiztur kritiku, laiku var atrast!

0 Komentāru

Aizvadot veco gadu, cilvēkiem raksturīgi pārskatīt paveikto un plānot nākamo gadu. Taču nereti šīs apņemšanās izplēn jau tikko jaunajam gadam iesākoties.

Lai nospraustie mērķi patiešām īstenotos, speciālisti iesaka šo apņemšanos pierakstīt. Tad to redz kā atgādinājumu, un saprot, ka atskaitīsies pats sev.

Aina Poiša, psihoterapeite

Tad tā ir vai nu lapiņa, ko var glabāt kā atgādinājumu, vai kā plakātu jeb citādi radoši apspēlēt. Jo mums vajag kādu, kas dzīvo mūsu galvā, tāds trenerītis, kas ik pa brīdim mums atgādina, jo tas slinkums ir tik pūkains kā debess mannā, kur ir tik viegli ieslīgt un palikt tādam nogurušam, aizbildinoties, ka man nav laika. Un tas neiztur kritiku, laiku var atrast. Ja tu zini, ka tas būs baudīgi, ka tas sagādās kaut ko, par ko varēsi būt lepna un lepns.

Un būtiskākais – ka recepte, lai nostrādātu, ir tas, ka mērķim ir jābūt konkrētam, kas der tieši pašam un kas sasaucas ar savu dzīves plānu, ne vispārināts ar skriešanu pakaļ modes vilnim. Eksperti gan norāda, ka datumam nav nozīmes, kad sākt pārmaiņas dzīvē, galvenais, ka cilvēks vispār grib mainīties.

Ko vēl svarīgi zināt un ievērot, lai jaunā gada apņemšanās īstenotos? Par to LNT Ziņu sižetā

0 Komentāru