Komentāri
Aicinām palīdzēt! Aristokrātiskā kaķu dāma Morica meklē jaunas mājas…

Patversmē no ielas nonākusi skaistā kaķu meitenīte Morica, kura ļoti cer beidzot sastapt savus cilvēkus. Vai zini kādu, kurš vēlētos “adoptēt” savās mājās kaķīti? Padalies ar šo ziņu un, pavisam iespējams, kopīgiem spēkiem mēs palīdzēsim viņai atrast jaunus saimniekus.

Rudbaltā kaķenīte Morica divus mēnešus cilvēkiem uzmācās kādā Rīgas parkā – gan klēpī pagulēja, gan uz soliņa līdzās pasēdēja, gan kopā pastaigājās. Mīļa, bet vienlaikus pašpietiekama kaķenīte.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja vēlies Moricu saukt par savu minci, sazinies ar patversmi pa tālruni – 26617636 vai brauc ciemos (patversmes darba laikā no 10 līdz 18; pirmdienās patversme apmeklētājiem slēgta).

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl