Komentāri
Aicinām palīdzēt! Aristokrātiskā kaķu dāma Morica meklē jaunas mājas…

Patversmē no ielas nonākusi skaistā kaķu meitenīte Morica, kura ļoti cer beidzot sastapt savus cilvēkus. Vai zini kādu, kurš vēlētos “adoptēt” savās mājās kaķīti? Padalies ar šo ziņu un, pavisam iespējams, kopīgiem spēkiem mēs palīdzēsim viņai atrast jaunus saimniekus.

Rudbaltā kaķenīte Morica divus mēnešus cilvēkiem uzmācās kādā Rīgas parkā – gan klēpī pagulēja, gan uz soliņa līdzās pasēdēja, gan kopā pastaigājās. Mīļa, bet vienlaikus pašpietiekama kaķenīte.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja vēlies Moricu saukt par savu minci, sazinies ar patversmi pa tālruni – 26617636 vai brauc ciemos (patversmes darba laikā no 10 līdz 18; pirmdienās patversme apmeklētājiem slēgta).

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl