2 komentāri
Aicina Ziemassvētkos iepriecināt vientuļos seniorus un trūcīgās ģimenes
FOTO: LETA

Līdz 16.decembrim Latvijas Samariešu apvienība aicina piedalīties laba darba paveikšanā – sagādāt nelielu, īpašu svētku paciņu un Ziemassvētkos iepriecināt vientuļos seniorus un bērnus no trūkumā nonākušajām ģimenēm.

Labdarības akciju organizē Latvijas Samariešu apvienības pārtikas banka Paēdušai Latvijai un aicina paciņās ievietot ilgstoši uzglabājamus produktus, kā arī saldumus.

“Ziemassvētki ir gaišuma, mīlestības un brīnumu gaidīšanas laiks, tāpēc, vēloties sagādāt prieku šajos svētkos 671 vientuļajam senioram un 786 bērniem no trūkumā nonākušām ģimenēm, mēs aicinām ikvienu, kuram ir iespēja, palīdzēt sarūpēt Ziemassvētku dāvaniņu šiem cilvēkiem,” aicina Paēdušai Latvijai vadītāja Agita Kraukle.

Ziedojumu iespējams atstāt jebkurā no pārtikas bankas izdales punktiem visā Latvijā:

Rīgā un Rīgas apkārtnē, Jūrmalā, Talsos, Tukumā, Kandavā, Kuldīgā, Dobelē, Liepājā, Bauskā, Vecumniekos, Ogrē, Inčukalnā, Amatā, Aizkrauklē, Cēsīs, Valmierā, Limbažos, Strenčos, Smiltenē, Alūksnē, Apē, Balvos, Koknesē, Jēkabpilī un Viļānos.

TOP komentāri

  • Piekrītu/pievienojos
  • Malači!
    +1 +1 0

    Malači!

    Skaista akcija Jums! Ļoti mīļi! Nekas nevar būt skumjāks par vecīšiem pilnīgi vieniem svētkos! Rakstiet ārī citur par šo akciju, lūdzu! Tādos kā draugos. Lv utt, lai cilvēki zin! Starp citu ir arī dzirdēts,ka Īrijas un Anglijas latvieši saiņo dāvanas priekš bērniem un pensionāriem, ko sūtīs uz LV svetkos! Kāpēc tas nekur neparādās, ne presē, ne tv?!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl