Aicina ziedot Bellai – kaķenītei, pret kuru nežēlīgi izturējušies cilvēki

0 Komentāru
Aicina ziedot Bellai – kaķenītei, pret kuru nežēlīgi izturējušies cilvēki
Trīnīte

“Bella – skaista, mīļa, akurāta kaķenīte. Parādījusies kaķu kolonijā. Mīļi un ar cerībām sagaida katru, kas iznāk un ieiet kāpņu telpā,” tā par nelaimīgo kaķīti stāsta dzīvnieku aizsardzības biedrības Trīnīte pārstāvji, kas tagad aicina dzīvnieciņam ziedot.

Bellu izglāba kāda sieviete, kura pacēla asins peļķē guļošo dzīvnieciņu.

Nogādājot kaķenīti klīnikā, apskates laikā tika konstatēts dzemdes iekaisums, un ir nepieciešama steidzama operācija. Operācijas laikā atklājās, ka kaķenītei dzemdē iesprūdis nedzimis mazulis, kurš izraisījis iekaisumu un lielas sāpes. Ja kaķenītei netiktu sniegta palīdzība, viņa pēc pāris dienām būtu aizgājusi bojā.

Pāris dienas stacionārā uz novērošanu, pārliecinoties, vai nepaaugstināsies temperatūra, vai kaķenīte spēs pati ēst, vai atgūs spēkus un neveidosies komplikācijas. Klīnikā uzsākts vitamīnu un antibiotiku kurss. Papildus pretiekaisuma medikamenti un sistēmas.

Vēl papildus visam šim veterinārārste izsaka pieņēmumu, ka kaķenītei ir bijusi kāda trauma. Kaķenītei nepatīk, ka skarās klāt kreisajam sāniņam, mugurai, tas viņai izraisa sāpes. Kaķenīte čurā asinis.

Kādam viņas mīļums ir traucējis un, visticamāk, ir saņēmusi spērienu. Bella ir ārkārtīgi pacietīga, bailēs trīc no procedūrām, bet nepretojas. Tik klusi ik pa laikam ieņaudas un cenšas starp procedūrām mīļoties. Nu jau ir uzlabojumi, bet vēl jāturpina ārstēšana. Mēs būsim ļoti pateicīgi, ja atbalstīsi Bellas ārstēšanu, raksta dzīvnieku aizstāvji.

ZIEDOJUMU KONTS:
Dzīvnieku aizsardzības biedrība Trīnīte
AS SEB BANKA
LV40UNLA0050018620445
Reģ. Nr.40008190018
SWIFT kods: UNLALV2X
Mērķis – Bellai

0 Komentāru