7 komentāri

Sašutuma vētru sabiedrībā izsaucis Liepājā piespriestais sods tēvam un dēlam pedofiliem – iedzīvotāji to uzskata par pārāk maigu un gatavojas rīt, 17. jūlijā, rīkot protesta akciju, kuras organizatori aicina Latvijas vīriešus apvienoties un aizstāvēt savus bērnus no pedofiliem.

”Paraksties PRET mīksto sodu meitenītes seksuālajiem izmantotājiem un PAR tiesneses Aivas Daideres un prokurores Ligitas Arājas izvērtēšanu amata atbilstībai, VAI, ja nekas netiek darīts, par tieslietu ministra demisiju,” vēsta ieraksts īpaši izveidotā mājaslapā. 

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņots, ka Liepājas tiesa pirmdien nolasījusi spriedumu Jevgēņijam un Oļegam Smirečanskiem. Abi vīrieši aptuveni piecu gadu garumā seksuāli izmantojuši mazgadīgu meitenīti, kurai noziegumu izdarīšanas sākumā bija vien pieci gadi.

Nozieguma veicējiem piespriests naudas sods aptuveni 700 eiro katram un nedaudz vairāk par 200 stundām piespiedu darba. Gan pie raksta par spriedumu, gan komentāros sociālajos tīklos cilvēki neslēpj savu sašutumu par tiesas maigo spriedumu.

Iedzīvotāju viedoklim piekrīt arī Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadītāja, taču viņai ir skaidrojums, kāpēc tiesnesis pasludinājis tik nepopulāru spriedumu.

Proti, nozieguma izdarīšanas brīdī krimināllikumā spēkā bija krietni mazāki sodi par šādu nodarījumu nekā tagad.

Skaties video:

TOP komentāri

 • Zinta
  +4 +4 0

  Zinta

  Tadiem nevajag mikstu sodu, bet gan likvidet no zemes virsmas mokosa nave
 • Silvija
  +4 +4 0

  Silvija

  Tādus cilvēkus vajag sodīt ar bargu sodu.
  Ar mūža ieslodzījumu,bet ne vis kultivēt un aizstāvēt viņu tiesības.
  Un kādas tad ir tiesības tiem nabaga bērniem,kuri tiek seksuāli izmantoti,nekādas?
  lai valdība reiz padomā par adekvātu un normālu likumdošanu,bet ne vis bakstās.
 • Māsiņa
  +2 +2 0

  Māsiņa

  Cerams, ka Latvijas vīrieši apvienosies un ko panāks šai jautājumā! Kaut gan maz cerību, jo latvju tauta ir kūtra tauta :(

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl