Aicina palīdzēt no nāves izglābtai kaķenītei Pasaciņai

0 Komentāru
Aicina palīdzēt no nāves izglābtai kaķenītei Pasaciņai
Foto: Biedrība Palīdzēsim dzīvniekiem

Biedrība Palīdzēsim dzīvniekiem aicina atsaukties cilvēkus, kuri varētu palīdzēt kaķenītei kaut uz brīdi atrast pagaidu mājas. Kaķītis tika atrasts Pētersalas rajonā, izvārdzis un nevarīgs, nu ir atkopies un dzīvespriecīgs un grib atrast sev saimnieku, kam pammurāt uz pleca.

“Maziņā klīnikā RAUD:(( ļoti lūdzam kaut PAGAIDMĀJAS kaut uz MĒNESI šai no nāves izglābtajai, ārkārtīgi mīļajai pūkainajai kaķmeitiņai, ko nosaucām par Pasaciņu. Lūdzam maksimāli DALĪTIES, palīdzot Pasaciņai satikt cilvēku, ko mīlēt un kas mīlētu viņu. Paldies,” vēsta biedrība.

Biedrība Palīdzēsim dzīvniekiem savā Facebook profilā publicējusi video un kaķenītes dramatisko dzīvesgājumu. “Mīļā kaķenīte no Pētersalas, kura pirms neilga laika tika atrasta nespēkā guļot uz ielas jūtas daudz, daudz labāk un no nevarīgā pūku kamoliņa jau pārvērtusies par enerģisku kaķu meitene, kura pa visām varītēm cenšas izkļūt laukā no būra, lai samīļotu atnācējus. Kaķenītei vairs nav nepieciešams uzturēties klīnikā, tāpēc ļoti vajadzīgas pagaidmājas vai īstās, kurās būtu iespēja kādu mēnesi noorganizēt Pasaciņai maltītes tā, ka kaķīte ēd tikai speciālo, sev paredzēto ārstniecisko barību (vajadzīgo barību mēs iedosim līdzi, bet svarīgi, ka Pasaciņa kādu mēnesi turpina ēst tikai to un neko citu),” vēsta biedrības pārstāvji, “Pasaciņa savā raksturā ir ļoti, ļoti mīļa. Viņai Tik Ļoti gribās, ka viņu samīļo, pabužina.. un esot klīnikas būrītī viņa žēli raud un lūdz katru iespēju saņemt kaut kripatu tieši Cilvēka uzmanības un mīlestības… Mēs ar Pasaciņu ļoti gaidīsim Tavu zvanu – tālr.: 26422969, atrodamies Rīgā.”

Video

Ja nav iespējams palīdzēt ar mājvietu, biedrība lūdz iespēju robežās palīdzēt finansiāli, kamēr kaķenīte nav atradusi mājas: “Un kamēr mazā vēl turpina atrasties klīnikā, kamēr pagaidām nav izdevies viņai satikt savu cilvēku, kas uzņemtos rūpes, būsim pateicīgi par katru atbalstu Pasaciņas klīnikas izmaksām.”

Biedrības rekvizīti:
PALĪDZĒSIM DZĪVNIEKIEM BIEDRĪBA
reģ.nr. 40008201966
ziedojuma konts: LV51HABA0551035583355
mērķis: ziedojums Pētersalas kaķenītei, Pasaciņai, klīnikas rēķinu apmaksai
PayPal: [email protected]

0 Komentāru